I Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Temat przeniesiony do archwium.
Hej:) Braliście może udział w I Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów organizowaną przez WSJO Avans w Warszawie? Jakie są Wasze odczucia po napisaniu testu z trzech języków?
Muszę przyznać, że zawaliłem test z angielskiego i raczej nie przekroczę tych 50 %. No cóż, język angielski niestety nie jest moją mocną stroną, tzn. gramatyka poszła mi bardzo dobrze, ale idiomy i mult part verbs - do jest coś czego nie umiem i bardzo nie lubię. A, B, C, D - po prostu byłem zmuszony strzelać... Polski już trochę lepiej, ale też nie wszystko mam dobrze, np. z bandażem, czambułem, łamamami prasowymi, pazurem, itp. Najlepiej poszedł mi niemiecki, w sumie nie byłem tylko pewien co do 3 pytań, no ale ten język to moja pasja, więc nie darowałbym sobie, jakbym zawalił tą część konkursu :) Pozdrówka dla wszystkich uczestników (konkurencja była duża)!
PS. Nie wiecie, kiedy będą opublikowane wyniki. Pewnie wkrótce, bo drugi etap już 16 kwietnia.
ale fajny konkurs! napisz cos wiecej o nim. sa odpowiedniki w innych woejewodztwach? a poziom np z angielksiego czy niemieckiego byl wysoki? z polskiego to na czym polegaly zadania? mozna bylo wybrac inny jezyk zamiast niemieckiego? pozdrawiam
Hej:) Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie AVANS www.avans.edu.pl w dziale Olimpiada. Jest tam do ściągniecia regulamin :)
aha, dziex :)
Hejka! Już są znane wyniki olimpiady:) Szczegóły na stronie www.avans.edu.pl - udało mi się i przeszedłem do II. etapu. Do zobaczonka 16 kwietnia!