Marzahn

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich :)
poszukuję informacji na temat dzielnicy Berlina wymienionej w temacie.Muszę zrobić jakieś fajną prezentację, ale na razie nie wiem jeszcze w jakiej formie to będzie. Myślałam, że internet będzie wystarczającym źródłem ale niestety się myliłam ! nie mogę znaleźć danych statystycznych nawet dotyczących ilości mieszkańców, bo w 2001 roku dzielnica ta została połączona z jakąś inną. Mój apel brzmi:
1. pomóżcie proszę w wyszukaniu jakichś konkretów, ciekawostek, czegokolwiek...
2. jeżeli macie jakieś pomysły na ciekawe zaprezentowanie tego, to jestem otwarta na Wasze propozycje :D

Najgorsze jest to, że nie mam praktycznie nic i nie wiem, w jaki sposób to wszystko zrealizuję :| fantazjując to jestem nawet gotowa zrobić jakąś okrojoną makietę miasta, może wyciąć teren, powierzchnię z brystolu, może natkniecie się na wypowiedzi forumowiczów ( a może sami macie jakieś doświadczenia) co do wyglądu, kultury i .życia tam - można by było stawiać tezę w postaci wypowiedzi i ją potwierdzać albo obalać za pomocą faktów, zdjęc itp. a mało okrojony jeżyk forumowiczów byłby urozmaiceniem,
Przyda mi się wszystko, nawet jakieś kompletne statystyki - może coś pokombinuję z wykresami, ciekawy komentarz - no nie wiem :)

Pozdrawiam
Karolina
Nie chciało się szukać, to poszła do żebraków. Wstydliwie ją zaskoczyli. Nie ma internetu. Nie umie szukać po polsku i marudzi, że potrzebuje informacje po polsku. Przecież tam leżą tony tych informacji! Trzeba tylko nacisnąć takie bzykadełko z napisem "Polski". I już leci wiedza do pokemona.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego