monachium bilety metro-pociag POMOCY!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
czesc wszystkim,
czy moglby mi ktos pomogl bo juz nie moge sie polapac. Zawsze kupowalam bilet calodniowy by dojechac z lotniska do hauptbahnhof i z tamtad bralam pociag d uffing ale teraz patrza, szukam i znalazlam pare rzeczy ale chce sie upewnic czy dobrze rozumiem...
i prosze was o pomoc jeli ktos sie zna na tym i mieszka w monachium...

otoz

znalazlam bilet Airport-City-Day-Ticket i z tego co ja rozumiem to moge uzywac s-bahn i pociagi ile razy chce az do 6 rano nastepnego dnia za 10,80 lub jesli jade z chlopakiem to za 19,60 czyli moge z lotniska wziasc s-bahn a potem pociag do uffing... tak?

i druga rzecz

bilet partners tageskarte za 12.80 moge uzywac gonp. z moim chlopakiem by dojechac do hauptbahnhof...?

bardziej mnie interesuje 1 zapytanie bo wtedy bym nie musiala wydawac osobno kasy na s-bahn i na pociag...

prosze bardzo o odpowiedz!!!

dziekuje!!!
Cytat: molly32
znalazlam bilet Airport-City-Day-Ticket

hejka
jak znalazłaś bilet, to trzeba było go zwrócić, a nie tak go sobie wziąć
Cytat: Tamod
Cytat: molly32
znalazlam bilet Airport-City-Day-Ticket

hejka
jak znalazłaś bilet, to trzeba było go zwrócić, a nie tak go sobie wziąć


wiesz co zdaje mi sie ze chyba pisze poprawnie (w miare) ale widocznie ty nie zrozumialas bo slowo ¨znalazlam¨ nie znaczy doslownie!!!! tylko ze znalazlam w necie
moim zdaniem to jet jasne jak sie czyta i widzi konteks wpisu ale coz nie dla kazdego bez komentarza...

a tak na marginesie juz sobie poradzilam takze dzieki! juz wiem jaki bilet lepiej i taniej kupic w porownaniu z innymi razy jak kupowalam juz nie wydam nie potrzebnie za duzo :)
Jezuniu, ten gimbus znowu zaczyna...
Cytat: irkamozna
Jezuniu, ten gimbus znowu zaczyna...

i uważa mnie za jakiegoś głupiego gimbusa płci przeciwnej
No cóż, pewnie blondynka :)
....z białymi oczami ( = pełna)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie