Niemiecki ustny POMOC.

Temat przeniesiony do archwium.
U mnie w szkole ustny niemiecki rozszerzony zdają tylko 3 osoby? Czy ktoś wie jak to będzie wyglądało w tym przypadku? Słyszałem ze beda 3 zestawy plus 8 dodatkowych do losowania? Prosze o wysłanie tych zestawów OKRĘG WROCŁAW

Mój mail [email]

I czy jak tylko 3 osoby zdają to są pierwsze trzy zestawy plus osiem nastepnych? prosze o info i kontakt na maila jak ktos cos wie!!!!! PROSZEEEEE
strzałka :P
Widzę, że Ty jesteś zdesperowany tak samo jak ja:P u nas w sql zdają 4 osoby rozszerzony niemiecki, a pisemny zdawały... 7 ;] fajnie się siedzi w takiej pustej niemalże sali.
Ale do rzeczy. Słuchaj masz tu linka
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=428&w=41342385&a=42056270
to są matury z poprzedniego lub 2 lata wstecz, ale tematy się powtarzają!
nie wiem jak to będzie w przypadku mniejszej grupy osób ale moja korepetytorka pow że jest kilka zestawów więcej, nie była jednak pewna...
Ale mi się wydaje że zamawia się np 10 i losuje...
ja mam maturkę 24 maja,a Ty kiedy? cholera dygam trochę przed nią... niektóre tematy to mogę gadać i gadać ale jak dostanę jakąś durną wojnę albo parlament to zajebiście;/ ja po polsku nawet o tym nie umiem powiedzieć co dopiero w języku... ehh, no nic. powodzenia! trzeba mieć nadzieję, że wylosujemy coś w porządku:P Pozdro ;))
aaa i jeszcze jedno. Na tego linka wchodź i patrz na wypowiedzi mniej więcej od środka, wcześniej ludzie jakieś pierdoły piszą typu, czy macie już odp? proszę prześlijcie. Heh ja wątpię czy ktoś kiedykolwiek komuś wysłał... ale cóż...
hej u mnie w szkole 14 osob zdawalo niemiecki ustny rozszerzony,ja m.in.Nie poszlo mi zadowalająco,bo 70%,ale moglo byc gorzej;p mialam kolaż przyjemny,bo o wolnym czasie,wiec luzik.gorzej z tematami,mialam cos tam,ze od kilku lat debatowany jest poziom szkolnictwa w Polsce i co ja sądzę na ten temat,o tym mowilam ale wode lalam,bo coz mialam powiedziec.drugi temat to cos bylo ze klmastwo ma krotkie nogi i chyba(nie zrozumialam jednego wyrazu) czy są takie sytuacje w zyciu kiedy sie nie sprawdza czy cos;/ nie wiem bo nie rozumialam jednego slowa;p ogolnie przyjemna rozmowa:)pozdrawiam,zycze powodzenia i szczęscia:)
dziękuję za odpowiedź:*
A moi znajomi mieli:sporty,temat o tym,ze duze zakłady zanieczyszczają srodowisko i jak zapobiegac,kolezanka miala kolaż o znakach drogowych!i musiala je interpretowac i ponoc okropne,temat "szata nie zdobi człowieka",na pewno byl kolaz o zmieniającej sie roli kobiet,temat gen-Forschungen,kolega mial temat cos o surowcach ,że spada wydobycie węgla kamiennego i cos tam jeszcze i co mozna robic(nie wiem dokladnie).Jak sie czegos jeszcze dowiem to napisze:)
28 maja!!! Dzięki za pomoc :) Jakby ktoś cośą jeszcze wiedział.. niech da znac ja tez będę
kolaż- palenie papierosów
kieszonkowe
tematy: przyjaźń
przemoc
literatura
wyprowadzanie się z miasta na wieś
A u mnie w szkole tylko ja zdaje niemiec rozszerzony, do tego jeszcze 6 osób podstawowy... A mature mam dopiero 30 maja. Piszcie ejszcze prosze co mieliście.
A czy mogłabyś jeszcze powiedzieć z jakiego jesteś województwa? :)
U mnie i pisemny i ustny rozszerzony zdają 2 osoby wliczając mnie ;)
Na ustnym było całkiem zabawnie, kameralna atmosferka i w ogóle. Ale muszę przyznać, że przed ustnym mam cykora, bo nie wiem jak to będzie.
*przejęzyczenie- zabawnie było na pisemnym ;)
Dzięki za info1!! Ja mam 28 maja. A możecie pisać jakie mieliście numery zestawów o ile pamiętacie? :-))
ja mam 31 maja, jeśli bedziecie mieli tematy z wielkopolskiego napiszcie:) z gory dziekuje ;)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa