matura rozsz. w rok ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich. Za 2 dni idę do III kl. liceum. Od niedawna mam mały problem. Zawsze chciałem iść na studia związane z językiem angielskim, lecz niedawno zaświtała mi myśl: a może iść na lingiwstykę stosowaną ang- niem ? I tutaj mam pytanie : czy są jakieś szanse żebym w rok nauczyć się języka niemieckiego od podstaw tak że zdam maturę rozszerzoną z języka niemieckiego na ok. 80 -90 % ?
z takim podejściem - nie ma szans!
A czemu nie?Moja kolezanka nie miala zamiaru w ogole zdawac niemieckiego.Rok sie pouczyla i miala 85%Ale musisz wiele czasu sleczec nad nauka.Moze kurs jezykowy?Tam Ci tez powiedza na co mozesz liczyc na maturze z niemieckiego.Pozdrawiam:)
A czemu nie? Bo chciałabym i boję się.
Niemożliwe, że wiele czasu trzeba na to poświęcać. A ja myślałem, że to idzie tak szybko, jak dzieci robić. Eureka!
Proponuję genialne rozwiązanie. Aby nie demotywować nowych Post-owiczów tworzę niniejszy thread, jako miejsce do załatwiania spraw międzyforumowiczowskich. W ten sposób może się Moko wreszczie dowiedzieć od diego, jak powinno się jego własne słowa definiować. A diego może się rozebrać i na golasa tańczyć nawet z obstypacją! Dociekliwy może swoje 5 groszy poważnie (bardzo poważnie!) dorzucić aby zlockerować atmosferę.
W takim poście nie cierpi z tego powodu żaden poster. Ten post jest jedynie i wyłącznie po to, aby pieprzyć wkoło macieju na temat logopedalstwa, 48 lat, kota Diego i 20-toletniego pobytu w Niemczeh oraz wykszatałcenia z magisterką. Moim zdaniem w ten sposób nikt z nowych Post-erów nie będzie myślał, że oni spowodowali jakąś burzę, czy kłótnie, czy co... Ci ludzie naprawdę na to jeszcze nie zasłużyli!
Co wy na to?
zaczynam:
diego, przestań pieprzyć na wcpisy Mokotowa, bo on to zrobił dobrze, a ty się znowu uchlałaś, jak hałbica!!!
biedny kamil.kaml1980, oj biedny...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia