Maturzyści 2011 p.rozszerzony - łączmy się:)

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
z czego maja uczyc sie dzieci w szkole twoim zdaniem? moze masz jakas nowa metodę, za ktora dostaniesz nagrodę? podziel się.
Sie już dawno podzieliłem sto tysięcy, albo więcy. Poczytaj forum. Najlepiej naciśnij mojego nicka, to znajdziesz wszystkie moje wpisy. Ale, włącz żarówę przy tej okazji i przestań "cykać" tu twoich naładowanych emocjami, bezsensownych pierduł. Włącz żarówę i zacznij się wreszcie uczyć.
edytowany przez bongo-bongo: 25 wrz 2010
te twoja zdanie trącają mi jakimś głupim tekstem piosenki/wiersza. Oszczedz mi tak cennego czasu i podaj linka egal was. Bongo robi błedy
edytowany przez kadafii2: 25 wrz 2010
Wybaczcie, że się chwale :D jestem w drugiej liceum i dziś pisałem próbną maturę rozszerzoną z niemieckiego i miałem 92 % :) planuję zdać na około 100 za rok :D A wam jak idzie?
Ja również zdaję maturę z niemieckiego na poziomie rozszerzonym i nieźle mi idzie :) jestem za wzajemnym wspieraniem się nawzajem :)
Ich bin auch dafür. Ich war immer dafür. Und wie!
Ja, dann freu Dich doch
Ich freue mich ja. Aber was machen die anderen Pokemone? Nur umeinanderklappern.
Drückt morgen allen Abiturienten die Daumen !
Hej, piotrek, was ist mit deiner Telefonakquise?
Die Abiturienten fallen sowieso alle durch. Sie haben no power!
edytowany przez hammel: 10 maj 2011
Ja sicher werden wir alle den Abiturienten die Daumen drücken :) nachstes Jahr sind wir ja schließlich dran :)
Du auch, kleinemaus? Herrgotthinen!
Ja klar
A teraz wpisz kilka emotikonów. Ale bez tekstu. Bez tekstu. Kapuji? Wtedy wiemy dokładnie, że jesteś pokemonem, co się nauczył kilku niemieckich słówek i wali wszystkim po oczach.
Sam jesteś pokemonem cwaniaku.
hammel: das Bewerbungsgespräch hab ich erst Anfang nächster Woche ;) nicht alle Abiturienten haben no power, z.B. ich ;D
Wo hast du Power?
Cytat: kleinemaus
Sam jesteś pokemonem cwaniaku.
He? Nix kapiert? Zu tief gegriffen?
Du bist zu dumm um sowas zu kapieren
Was gibt es hier zu kapieren? Blödes Gelabbere und nix mea.
"mea " ich sehe Deinen slung . Deinen Pokemon- Slung
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna