Matura ustna język niemiecki - woj. kujawsko-pomorskie

Temat przeniesiony do archwium.
Jeżeli ktoś będzie już po egzaminie ustnym z niemieckiego proszę bardzo o zamieszczenie tutaj informacji o swoim zestawie. Z góry dziękuje :D
Ile razy trzeba ten sam temat na nowo zakładać? Nie czytaty, czy jak?
Może... ale to tylko internet, nie warto się tak spinać.
Cytat: warcabnik
Może... ale to tylko internet, nie warto się tak spinać.

ale warto czytać!
Cytat: warcabnik
Może... ale to tylko internet, nie warto się tak spinać.
Heute gehst du nicht ins Internet!
Heute bleibst du zu Hause!
...und außerdem, am Mittwoch hat das Internet geschlossen!
Zgadzam się z tobą Tamod, mój błąd nie zauważyłem :) chyba nic się wielkiego nie stało?
To się u nas kiedyś nazywało "lizus". Dzisiaj poszło to określenie w zapomnienie.
ja miałem rozmowę o remoncie w pokoju w zad 1.
2. opis ilustracji na której były dwie kobiety z zepsutym autem,
3. Wybór jednej z dwóch propozycji ślubu dla przyjaciela. W wodzie albo spadając z samolotu.
Cytat: irkamozna
To się u nas kiedyś nazywało "lizus". Dzisiaj poszło to określenie w zapomnienie.

Chciałem wprowadzić dobrą atmosferę którą ty zepsułeś na wstępie i nadal psujesz nawet nie wiem po co. Taką satysfakcje daję tobie pociskanie ludziom przez internet? Dobra, może znasz dobrze język niemiecki, ale to nie jest powód obrażania tych którym on idzie gorzej. Zresztą co robisz w grupie matura jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia?
do warcabnik: jak chcesz to zajrzyj na forum pomorskiego, bo okazalo sie, ze sa takie same zestawy w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim. dodalam tam kilka zestawow, mysle, ze sie przyda ;) a irkamozna sie nie przejmuj, olej jej/jego komentarze. niestety na swiecie sa ludzie i taborety. pozdrawiam ;)
Taboretów jest najwięcej w pomorsko-kujawskim i pomorskim, to przecież od razu widać. Chwilowo oblewają maturę z tzw. języka obcego i obrażają się na wszystkich i za wszystko. Na ciebie też kasieńko roztomiła..
wiedzialam ze nie poskromisz sobie skomentowania mojego posta, wyżal się, może ktoś Ciebie posłucha ;)
Miałem egzamin nr 9
zad.1 Robisz prezentacje na temat przenikania się kultur Polskiej i Niemieckiej: opisz o czym będzie prezentacja, ile czasu Ci zajmie, co ma zrobić twój kolega a co ty, źródła do wykonania prezentacji.
zad.2 Obrazek gdzie siedzą na łóżkach trzy dziewczyny a czwarta pokazuje im nowe ubranie
a) Czy wszystkie dziewczyny mieszkają w tym pokoju?
b) Czy dobrze jest mieszkać z rodzeństwem w jednym pokoju. Dlaczego?
c) Opis kiedy ostatnio musiałeś z kimś dzielić pokój i jakie były wasze relacje?
zad.3 Wybór obrazka który najlepiej ukazuje przemoc w szkole?
1. Obrazek na którym jeden chłopak szarpie drugiego
2. Trzech kolegów ze sobą rozmawia
3. Trzech dzieciaków
a) Co sądzisz o agresji wśród młodzieży?
b) nie pamiętam :D
Zdałem na 80% - powodzenia wszystkim przed którymi jeszcze egzamin ustny
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka