przeciez on od wójka miał te filmy...:(

Temat przeniesiony do archwium.
ahu...!!!! alles schlecht :(( przeciez było mówione że wójek, że filmy... że on od niego .... ;(((( das ist richtig ...:-/
od wujka kolegi :D
no ale w kazdym razie wójek :D a bo namieszali nie szło sie połapac :> a matura nie powinna być od wyłapywania szczegółów...tylko od sprawdzenia żeletnych i konkretnych informacji :D
maturzystka - to nie byly szczegoly :) A co do tego, od czego jest Hörverstehen na Abiturce, to wlasnie, zeby sprawdzic czy rozumiesz PROSTE wypowiedzi po niemiecku. Nie wydaje mi sie, zeby ten motyw z wujkiem kolegi byl jakos wyjatkowo trudny... A, i tak na marginesie, droga Maturzystko: wUjek przez "u" zwykle, a RZetelny przez "rz" piszemy :D
no to po mnie pojechałeś... ;( zraniłeś mnie...zraniłeś mnie wręcz na wskroś.... :D po nocach ten wUjek mi sie śnić będzie ...:) no tak ale mieliśmy stare odtwarzacz CD :D i wszyscy sie śmiali z tego "ding" i nic nie było słychac ..zawsze to jakieś wytłumaczenie :P
coz, rzeczywistosc jest brutalna, a prawda boli ;) i prosze nie tlumaczyc sie zla jakoscia nagrania; tym bardziej wasza reakcja na nie - trzeba bylo zachowac sie tak, by sobie nie szkodzic :) w koncu to proba egzaminu dojrzalosci :) pozdrawiam i zycze wiecej szczescia na prawdzwej Abiturce
ale czy nie miseliscie zastrzezen do klucza?ja do tej pory nie rozumiem, dlaczego synonimem besitzen jest Buecher haben, a nie samo haben.....
nigdy nie dajesz za wygraną :-/ nie twierdze ze nagranie było złe, ale że mamy w szkole sprzęt nie bardzo :) "więcej szczęścia na prawdziwej..." -przyda sie ;)
ale to chyba mowa o rozszerzonej maturze ;) a ja nawet podstawowej pewnie nie zdam a nawet nie moge sie tu wyżalić :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Matura

 »

Pomoc językowa