maturka ustna to co w tamtym roku??

Temat przeniesiony do archwium.
witam slyszalem ze w tym roku maja byc te same zestawy na maturze ustnej z niemca co w tamtym roku moze ktos ma link do tych zestawow z tamtego roku albo ktos motwierdzi moje info jak wie wiecej
tak, a ja slyszalem ze pisemny tez ma byc ten sam
odnośnie ustnego, czy to jest prawda na 100%???
Jesteście pewni, że ma być ta sama co w zeszłym roku...
Jeśli tak to super... Bo mam wszystkie zestawy z ustnej pokserowane, tylko obrazków nie widać... No to teraz muszę je wszystkie zrobić... Ale fajowo :)
szczerze mówiac to nie chce mi się w to wierzyć, ale wszystko jest możliwe. Prześli mi na skrzynke te prace z tamtego roku. Będę Ci bardzo wdzieczny:)
[email]
hmmm mam je skserowane. a dużo czasu mi zajmie ich przepisanie, a nie mam skanera. :) Za to co jakiś czas napisze po kilka rozmówek...
https://niemiecki.ang.pl/forumw.php?IDt=9239 tu jest cześć...
Jeśli chodzi o obraki, to niestety są niewidoczne. Ale moge podać tylko jedno z dwóch pytań, które się pod nim znajduje. To pytanie jest bardziej ogólne i nie trzeba patrzeć na rysunek by na nie odpowiedzieć :)
ma ktos te zestawy poprosze o przeslanie na [email] pozdrawiam i z gory dziekuje
tez bym chciala zestawy z tamtego roku ma mature juz 5 maja i boje sie strasznie://// trzymajcie za mnie kciuki ja za was tez bede prosze o wyslanie na meila [email] dzieki
zestawy sa na 100% inne to by nie mialo najmniejszego sensu robic te same matury. Trzymam kciuki za was bo ja dopiero za miesiac (29 maja) bede sie meczyc. Licze ze napiszecie co mieliscie- mnie interesuje poziom rozszerzony.
tez tak mysle :) kurde ja mam 5 maja!!!! o 10.00
to prawda,zestawy sa takie same,ale każda szkoła ma inne.poprostu popytaj zeszłorocznych maturzystów z twojej szkoły
Nie chce mi się w to wierzyć. My mamy wszystkie do wglądu, więc cały egzamin robić się bez sensu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa