zochama - znikanie wpisów w tajemniczy sposób

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |
Sytuacja polityczna na forum zmusza mnie do podjęcia decyzji:
Jeżeli sytuacja z tym durnym adminem nazywanym Lukar się nie zmieni, to będę jedynie pisał po niemiecku, albowiem on nie kuma nic po niemiecku. Ale za to wywala bardzo często wartościowe wpisy.
Młodzieży! Wysilajcie się bardziej po niemiecku, aby mnie zrozumieć, bo po polsku nie będzie pisane.
Lukar toleruje chamstwo młodzieży i innej palanterii ale za to usuwa moje wpisy prowadzące do rozwiązania.
i dobrze ! nie będziesz strugał tu bohatera narodowego forum.
i tak trzymac, weg z hamami, weg z bohaterami, weg z gluśiami, weg z pijakami, weg z pajacami, weg z bb-at-hamel-zocha-... itd. ;)
Kto się jeszcze podpisze?
1. Japanese
2. arek153
3. ...
Cytat: Japanese
i tak trzymac, Japanese

www.wiocha.pl
3. Setzeruber tez się podpisuje
Cytat: arek153
i dobrze ! nie będziesz strugał tu bohatera narodowego forum.

tak areczku masz racje
Cytat: Japanese
i tak trzymac, weg z hamami, weg z bohaterami, weg z gluśiami, weg z pijakami, weg z pajacami, weg z bb-at-hamel-zocha-... itd. ;)
Kto się jeszcze podpisze?
1. Japanese
2. arek153
3. Diego8
Diego jesteś czwarta!
wiesz jak czytam wpisy zosi to mi sie niedobrze robi ciesze sie ze nie mam dostepu do forum w domu bo inaczej wyzywalabym zosie codziennie i z czasem zrobilabym sie taka sama ale lukar uratowal mnie przed tym
Cytat: Diego8
Cytat: Japanese
i tak trzymac, weg z hamami, weg z bohaterami, weg z gluśiami, weg z pijakami, weg z pajacami, weg z bb-at-hamel-zocha-... itd. ;)
Kto się jeszcze podpisze?
1. Japanese
2. arek153
3.
4Diego 8
Ja jestem piąta! Jetem za, albowiem:
Was wir nicht mögen:
1. große Buchstaben bei den Sachwörtern
2. Deklination und Konjugation
3. Wikipedia und Deutsche Grammatik
4. Umlaute
5. Satzbau und Logik (auch auf polnisch, bitte, precz z tym!)
6. und alle anderen Sachen, die uns Deutsch zufälliger Weise beibringen könnten.
Was wir wollen:
1. unsere Hausarbeiten für uns schnell machen (ohne murren und knurren)
2. kein eigenes Hirn benutzen müssen.
3. Pokemonki bleiben.
Bitte erhalte uns die Superberater, die nur Scheisse reden. Sie sind einfach menschlich und von denen lernen wir am meisten. Die Deutsch-Bücher haben wir schon verbrannt. Namentlich werden hier mit sensibler Vorliebe folgende und hochgeschätzte Berater erwähnt: Akon1 (alias Setzeruber als mittlere scheissabwerfende Stufe), arek153 (und andere Nummern - er lernt noch Scheisse abzuwerfen - er soll seine Lebens-Chance bekommen), diego8 (besonders scheissabwerfend .- da ist nix zu machen) und Japanese (der ist ultrawitzig - zum Totlachen).
Was wir wollen:,
dass zochama endlich spazieren geht.
dass Tamod namens Setzeruber endlich demenerenemprrrr Akkusativ kennen lernt.
edytowany przez Setzeruber: 11 kwi 2011
Was isch will:
dass Akon1 przestanie pierdolić głodne farmazony i zacznie pomagać (wg jego przepisu) - ale on nie umi!
zosiu ze ty jestes prymitywana i wulgarna to widza wszyscy ale zeby taka wulgarna to w zyciu bym nie pomyslala
Zochama słuchaj wystarczy abyś miała inne podejście, ty umiesz tylko krytykować i obwiniać innych za złą gramatykę, tłumaczenie itp. To jest Forum pomocy innym, a nie obwinianiu każdego za błędy. Nie każdy ma wyuczony ten język na perfekt (ty też nie), tylko odwołujesz się do słownika, zobacz to zobacz tamto, jesteś słaby,jesteś mało myślący, nie umiesz, nie wiesz itp. to chyba wiadome że jak ktoś tu szuka pomocy chce jej uzyskać. Jak jesteś taka bardzo aktywna na tym forum to pokaż co potrafisz, innym, jeżeli już sądzisz, że ktoś ma sam nad tym popracować i dopiero wstawiać na forum to wytłumacz im co robią źle ! w ludzki sposób! . Chodzi mi tu o te tematy w których jesteś nadpobudliwa emocjonalnie:)
edytowany przez arek153: 13 kwi 2011
arek153, ty się tu nie wcinaj z morałami. Każdy głup na tym forum wie, że ja nie odrabiam lekcji. Każdy głup na tym forum wie, jaka jest moja definicja pomocy. Du schnallst es immer noch nicht. Powtarzam: pomoc dla mnie jest wtedy, gdy ktoś coś zaczął i trzeba popchnąć. Wtedy, gdy nikt nic nie robi - nie ma dla mnie pomocy. Wtedy jest to ordynarne oszutwo Pani od Niemca. Dla Wissensresistenten gibt es bei mir keinen freien Platz. Nigdzie nie jestem nadpobudliwa. To wy jesteście pod napięciem, bo czekacie na odwalenie za was roboty. I wściekacie się, że nikt nie chce tego za was zrobić. Potem, po dwóch latach - okazuje się, że wszystko o dupę otłuc, bo maturę trzeba samodzielnie zaliczyć? Huch? A, jak to było? Dotychczas wszystko za mnie odwalano. To dotyczy także ciebie arek153. I nie chrzań mi tu farmazonów. Sralo-mądralo. Kapito?
Nie mam zamiaru niczego i nikomu tutaj pokazywać, albowiem nie chodzi tu o mój niemiecki. Lecz twój. A twój jest jeszcze bardzo słaby. Ale pchasz się na gwałt do poprawiania. I robisz grawitacyjne błędy: jako poprawiacz! Udzielaj się z sensem. Przemyśl. Poszukaj. Upewnij się. Und mache Recherche! Eine gute Recherche ist ein halbes Leben.
"Sralo-mądralo" ? fajnie masz poukładane w głowie.
"Pani" a takie słownictwo.
Jest tu o wiele więcej kulturalnych osób od ciebie i nikt nie będzie płakał jak się z tąd wymeldujesz:)
Spielst du einen Herkules? Willst du die Ställe vom Auggias endlich ausmisten? Du bist doch nur ein Seepferdchen, ein kleiner aufgestellter Mausbollen. Suche dir einen anderen zum Scheisschwätzen. Es gibt angeblich so viele davon.
A rozpacz i zgrzytanie zębów zacznie się u ciebie najpóźniej przy pierwszym zaliczeniu jakiegośtam semestru.
Hätte ich bloß damals auf d´Zochama g´hört...
btw. vor Jahren haben solche Wasserköpfe und Faulenzer, wie du, auch Lokomotiven zerstört, aber der Fortschritt ist doch weitergegangen.
"Pani" a takie słownictwo.
Jest tu o wiele więcej kulturalnych osób od ciebie i nikt nie będzie płakał jak się z tąd wymeldujesz:)

Vollidiot???
Offensichtlich!!!
Herr Akkusativ?
Offensichtlich!!!
areczku zosia sama nie umie po niemiecku ona tylko takie wrazenie chce sprawiac nie jest i nie byla nauczycielem czy innym pedagogiem nie ma zadnego podejscia do ludzi szukajacych pomocy u niej pomoc polega na wyzywaniu i obrazaniu zeby ukryc wlasna nieudolnosc i niewiedze mysle ze ignorowanie zosi to najlepsza methoda na nia ona z tego forum zrobila farse robienie bledow jest czyms tak normalnym na bledach uczymy sie tylko co niektorzy sadza ze znaja doskonale niemiecki i nie robia bledow i zosia jest tu najgorszym przypadkiem
o tamodzie mialam lepsze zdanie ale zeby sie na poziom zosi znizyl w zyciu bym nie pomyslala a szkoda
mnie tam sie zochama podoba przynajmniej mowi jak jest i nie owija w bawelne jak inni
zosiu ty jestes glupawa znowu zmienilas imie
zosiu ty jestes glupawa znowu zmienilas imie
nie ma z kim pisać, to zmienia nicki, i pisze sam ze sobą.
zosia nie jest tylko glupia ale i wulgarna do tego niby chce ludziom podpowiedziec ale tak jak ona to robi to jest skandal ludzie musza sie "nawysluchiwac" wyzwisk i obrazajacych wyrazow tylko dlatego ze prosza o pomoc nikt zosi nie prosi osobiscie o pomoc i jezeli ona tego ne chce robis to niech nie robi aaa jak robi to niech trzyma zamknieta
für solche Debilitis, wie ihr zwei tut es schon und zwar allemal, wie man es sehen kann. Hauptsache die Luft scheppert und die Rosette wackelt, wie ein Kuhschwanz. Ihr braucht es, eure Scheisse abzuladen und ich ermögliche es euch in einem hervorragenden Stil. Eigentlich solltet ihr mir dankbar sein, oder?
Gell?
zosiu nie udawaj glupiej bo sama osobiscie pomagalam ci w roznych nummerach a gadulski to ty jestes kochanie cmok cmok
zosis chyba najwyzszy czas nadszedl zebys sie z tego forum wyniosla thematy i postowicze zostaly przez twoja obecnosc zredukowane ty wiesz co tu sie dzialo za moich czasow ale w koncu ustapilam ci miejsca der Klügere gibt nach i co wszyscy omijaja to forum przez ciebie
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie