Jezykowy kurs dla dorosłych

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuje informacji o kurasch jezykowych w niemczech poziom A1/B1 7-14 dni
Kto organizuje wyjazdy w polsce.
Pozdrawam
Piotr
Mam z niemieckiego dyplomd DSD na poziomie B1, teraz chodziłam na kurs B2 do Empik School. Gdzie mogę kontynuwać naukę w Kielcach, najlepiej z native speakerem. :)
Witajcie!!! Szukam kogoś kto chciałby mnie uczyć j, niemieckiego na Skype za logiczną cenę (dla mnie) ;- Kogoś kto chciałby ze mną popracować nad gramatyką, mówieniem i rozumieniem niemieckiego. Chcę się nauczyć myśleć po niemiecku :-), a jestem strasznie zblokowana i najważniejsze mam 61 lat. Pozdrawiam Danka.
Cytat: mikaeella
Witajcie!!! Szukam kogoś kto chciałby mnie uczyć j, niemieckiego na Skype za logiczną cenę (dla mnie) ;- Kogoś kto chciałby ze mną popracować nad gramatyką, mówieniem i rozumieniem niemieckiego. Chcę się nauczyć myśleć po niemiecku :-), a jestem strasznie zblokowana i najważniejsze mam 61 lat. Pozdrawiam Danka.
Jesteś pewna, że jak to sto razy wklepiesz, to znajdziesz więcej chętnych?
Cytat ":Jesteś pewna, że jak to sto razy wklepiesz, to znajdziesz więcej chętnych?"
Aż tak bardzo Cię to zabolało???
@mikaeella
Pani Danko,

Proszę sobie dać spokój z tym niedowartościowanym trollem forumowym. Szkoda na niego energii. On tak każdemu dorzuca do pieca i jest już taki wredny.

Najlepiej go od razu dodać do ignorowanych ;)

P.S.

I proszę tego półgłówka nie cytować, żebym nie musiał czytać jego głupot.

Pzdr,
S78
edytowany przez [konto usunięte]: 08 gru 2017
Podglądałaś Pzdr! Podglądałaś!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka