Nagrania do Kursbuch Pluspunkt Deutsch A1 Gesamtband

Temat przeniesiony do archwium.
Może ktoś ma i może udostępnić?
Cytat: Pearl.Bolger
Może ktoś ma i może udostępnić?
bidne te polskie dzieciaki, wszystko trzeba pod nos podstawić, gdy tymczasem wala się toto do upadu po necie. Ale, takie antyautorytatywnie wychowane stworzenie nawet sobie samo gaci nie potrafi podciągnąć. Wszystko trzeba robić za nie.
Nie wstydzisz się, bączku? "Szukałem, ale nie mogłem znajść!".
@heniekh A wiesz, że ja Ci nawet współczuję. Tyle jadu i smutku w Tobie. Wystarczy przejrzeć to forum, by zobaczyć jak bardzo rozgoryczony i nieszczęśliwy z Ciebie człowiek. Najwyraźniej nie wyszło Ci w życiu. Zgaduję, że masz gównianą pracę, w której się z Ciebie naśmiewają za plecami, żonę (jeśli w ogóle zdążyłeś jakąś do siebie przekonać) wciąż boli głowa, a dzieci już dawno przestały Cię pytać o zdanie, bo po co, skoro i tak nic nie wiesz. Po całym, kolejnym dniu (gdzie wszystkie wyglądają tak samo) wypełnionym pozbawionych sensem czynnościami siadasz przed komputerem i czujesz się panem świata, bo jesteś chamski wobec innych. Myślisz sobie „Ha, jestem kimś, kilkoma słowami potrafię ich usadzić, tych wszystkich frajerów”. Ale coś Ci powiem. Nie jesteś panem świata, jesteś nikim. Kolejnym smutnym człowieczkiem, który nie wykorzystał szansy, by stać się „kimś”. Naprawdę Ci współczuję, bo ja zawsze współczuję przegranym.

Wracając do mojego pytania. W necie jest pełno nagrań do Plus Punkt Deutsch A1, ale do Arbeitsbuch, ewentualnie do Kursbuch Teilband 1, Tielband 2, a ja potrzebuję do Kursbuch Gesamtband, ale nie oczekuję, że zrozumiesz różnicę.
Cytat: Pearl.Bolger
@heniekh A wiesz, że ja Ci nawet współczuję. Tyle jadu i smutku w Tobie. Wystarczy przejrzeć to forum, by zobaczyć jak bardzo rozgoryczony i nieszczęśliwy z Ciebie człowiek. Najwyraźniej nie wyszło Ci w życiu. Zgaduję, że masz gównianą pracę, w której się z Ciebie naśmiewają za plecami, żonę (jeśli w ogóle zdążyłeś jakąś do siebie przekonać) wciąż boli głowa, a dzieci już dawno przestały Cię pytać o zdanie, bo po co, skoro i tak nic nie wiesz. Po całym, kolejnym dniu (gdzie wszystkie wyglądają tak samo) wypełnionym pozbawionych sensem czynnościami siadasz przed komputerem i czujesz się panem świata, bo jesteś chamski wobec innych. Myślisz sobie „Ha, jestem kimś, kilkoma słowami potrafię ich usadzić, tych wszystkich frajerów”. Ale coś Ci powiem. Nie jesteś panem świata, jesteś nikim. Kolejnym smutnym człowieczkiem, który nie wykorzystał szansy, by stać się „kimś”. Naprawdę Ci współczuję, bo ja zawsze współczuję przegranym.

Wracając do mojego pytania. W necie jest pełno nagrań do Plus Punkt Deutsch A1, ale do Arbeitsbuch, ewentualnie do Kursbuch Teilband 1, Tielband 2, a ja potrzebuję do Kursbuch Gesamtband, ale nie oczekuję, że zrozumiesz różnicę.
Dziękuję ci za współczucie. Faltycznie nikt mnie nie kocha, gorycz przepaja moje wnętrzności, a nieszczęście spotyka mnie każdego dnia, co widać po twoim wpisie. Jeszcze jeden cios! Moja praca jest na autostradzie przy czyszczeniu sraczy, faktycznie gówniana, wszyscy Polacy się ze mnie naśmiewają i walą dalej na ściany. Moja żona już z bólów straciła głowę, a dzieci zostały dochtorami. Dziękuję ci za uprzejme zainteresowanie się moim dniem u jego schyłku. I, coś ci powiem. Jestem panem świata, jestem czymś. Zauważyłeś, ile trzeba o mnie napisać, żeby udowonić włane niedojstwo? Jesteś bardzo wesołym człowieczkiem, który mi współczuje a sam nie wyszedł jeszcze poza A1 w niemieckim uważając, że jest wygranym szukając sukcesu w Plus Punkt Deutsch A1.
Wystarczy spojrzeć na twoje wpisy aby stwierdzić, że tylko bzdety czytasz, bo to znajduje właściwą glebę w twojej skomplikowanej mózgownicy, jeśli takową posiadasz w głębiach galarety w gaciach. Bardzo dobrze, że czytałeś moje wpisy. Widzisz całkowitą pełnię idiotyzmu powracającego na tym forum z każdym wpisem takich jełopów, jak ty. A, jest ich całe mnóstwo, by nie powiedzieć, że każdy poza mną. Uwielbiam, gdy się o mnie pisze. I, proszę tylko o mnie. Nie o niemieckim. Kapito?
Zapychaj do porządnych książek i naucz się wreszcie tego przeklętego rodzajnika do słowa Jahr, bo od września jeszcze ci się to nie udało. Jak dojdziesz do A7, to (może?) pogadamy, jeżyku.
edytowany przez heniekh: 17 gru 2017
Na podstawie poziomu Twojego wzburzenia wnoszę, iż trafiłam w sedno. Posłucham jednak rady, którą dostałam w pw i nie będę się już wdawała z Tobą w dyskusje.
Bardzo trafna w sedno decyzja.
No, jak tam?
Zaliczyłaś już Plus Punkt Deutsch A1, ale do Arbeitsbuch, ewentualnie do Kursbuch Teilband 1, Tielband 2?
Jesteś wielka!
Temat przeniesiony do archwium.