szukam osoby z którą mogłabym pisać po niemiecku na fb

Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna
Klemmsio!?
Nowoorleańska należy w całości do ciebie!
:-))
Cytat: heniekh
Klemmsio!?
Nowoorleańska należy w całości do ciebie!
:-))

nic nie dostałem na priwa :(
Klemmsio, widzisz sam, że tu wszyscy tylko z nami w kulki lecą.
Wiem, że tematem forum jest co innego, ale gdyby ktoś akurat szukał pracy właśnie z wykorzystaniem języka niemieckiego w Katowicach na pełny etat to mam jedną opcję, szczegóły pod e-mailem: [email]
Eeee, tam. Bujasz, jak każdy tutaj. Podaj za ile, ale brutto. Porządnie. Na pewno wspaniałe warunki i nic nie trzeba robić, c'nie? Ile kosztuje obiad w tej cudownej pracy? Może to praca w tajnych służbach bezpieczeństwa? Wtedy obiad jest za darmo. A, o której godzinie jadacie?
Cytat: patrycjajobme2018
Wiem, że tematem forum jest co innego, ale gdyby ktoś akurat szukał pracy właśnie z wykorzystaniem języka niemieckiego w Katowicach na pełny etat to mam jedną opcję, szczegóły pod e-mailem: [email]
Chyba wybrała pani niewłaściwe miejsce na poszukiwanie kandydatów...
Cytat: heniekh
Eeee, tam. Bujasz, jak każdy tutaj. Podaj za ile, ale brutto. Porządnie. Na pewno wspaniałe warunki i nic nie trzeba robić, c'nie? Ile kosztuje obiad w tej cudownej pracy? Może to praca w tajnych służbach bezpieczeństwa? Wtedy obiad jest za darmo. A, o której godzinie jadacie?

Wynagrodzenie w widełkach 42[tel]brutto plus premie i benefity do wykorzystania.
To nie praca w tajnych służbach i nie wiem co i kiedy się je na obiad, przerwa obiadowa przysługuje, praca w trybie ośmiogodzinnym. Praca biurowa i raczej jak sama nazwa mówi w pracy z reguły ma się jakieś obowiązki. Główne obowiązki to obsługa klienta (nie sprzedaż) i administracja danych.
Dodałam również osobny temat dyskusyjny z ofertą pracy. Dzięki za uwagi.
Z chęcia ci pomogłem.
Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna