Kontaktdaten - Mokotow

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
hm, gelöscht... warum?

Ich werde oft gefragt, wie man mich erreichen kann. Wer Fragen hat, schreibe an:
edytowany przez moderatora: 03 mar 2011
usuwam wpis bo to nie miejsce do ogłaszania prywatnych kontaktów - pomaga się na forum a nie przez email

temat usune za kilkanascie minut
Wie wirst du denn gefragt wenn man dich nicht erreichen kann? ;)
Cytat: Lukar
usuwam wpis bo to nie miejsce do ogłaszania prywatnych kontaktów - pomaga się na forum a nie przez email

Jak pomagam na forum, to tez skasujesz... ;-)
Cytat: white-apple
Wie wirst du denn gefragt wenn man dich nicht erreichen kann? ;)

hier, das letzte Mal du: "würde mich auch interessieren" -> frag doch :-)))
Cytat: Mokotow
Jak pomagam na forum, to tez skasujesz... ;-)

oj przestan Mokotow bo tak nie jest - raz kiedys sie zdarzyło podczas usuwania wpisów nie na temat i teraz tylko to będziesz przypominał? ostatnio nic nie pomagasz wiec po co w ogole coś tutaj piszesz, nie rozumiem tej potrzeby bycia gdzieś gdzie się nie podoba... jak mówią masz swoje forum więc zadbaj o udzielanie się tam a nie probuj podkraść ludzi - tylko na to was stać? tam mozecie banowac moderowac jak chcecie i nigdy tego nie skomentuje bo obchodzi mnie to tyle co zeszloroczny snieg
nie chodzi o zeszloroczny snieg, lecz o wpisy z ostatnich dni - pod innymi nickami...
Lukar, jestem tego samego zdania, co ty. Albo Moko udziela się sensownie, albo siedzi u siebie.
Ludzie powinni sami zdecydować, gdzie im się bardziej podoba. Słusznie! Bardzo dobrze, że o tym piszesz.
Cytat: Mokotow
nie chodzi o zeszloroczny snieg, lecz o wpisy z ostatnich dni - pod innymi nickami...
To byłeś wszystko ty? No, popatrzcie, popatrzcie. Taki tajemniak jesteś? I po kiego skoro nick = Moktow działa? Wstydzisz się siebie? Po kiego to wszystko?
Nie wyrzucaj mi moich nicków przypadkiem, bo Lukar wywalił mnie kilka razy na zbitą mordę. I wcale nie byłem obrażny i nie jestem A, co mi po nicku, który nie działa? U ciebie działa każdy. I czego się teraz jeszcze rzucasz, przekupo?
Cytat: Mokotow
nie chodzi o zeszloroczny snieg, lecz o wpisy z ostatnich dni - pod innymi nickami...

w takim razie nie wiem o których wpisach piszesz, albo pisz pod swoim nickiem albo nie zajmuj mi glowy swoją partyzantką i jakimiś nickami na dwa dni
Cytat: Mokotow
[email]
Naprawdę chcesz mieć jutro z samego rana ode mnie ok. 10 000 maili?
Es gibt nicht besseres als eine Mail- Bomb!
edytowany przez Tamod: 02 mar 2011
wenn es Dir Vergnügen bereitet, tu Dir keinen Zwang an -> mein Spamfilter ist nicht unintelligent ;-)
moko na twoim miejscu zaprzestalabym odwiedzin i denerwowania ludzi na tym forum jak sam zobaczyles jezeli sie nie odrabia lekcji za uczniow to oni po prostu nie przychodza i maja w nosie ciebie zosie i innych nieudacznikow ktorym sie wydaje ze umieja po niemiecku, idz do siebie odrabiaj pracowicie i prawidlowo lekcje dzieciaczkom a za jakis czas bedziesz mial pelne forum bez zebrania podchodow itp.
Cytat: Mokotow
wenn es Dir Vergnügen bereitet, tu Dir keinen Zwang an -> mein Spamfilter ist nicht unintelligent ;-)

Meine Mail Bomb auch - verschiedene Adressen und IP's :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa