Szukam pracy związanej z j.niemieckim

Temat przeniesiony do archwium.
Hej??
Mam na imię Honorata.
Jestem nauczycielką j.niemieckiego .Obecnie wychowuje 3 miesięcznego synka i pozostaje w domu.Chetnie przetłumacze jakies teksty lub wejde we współprace z jakąś firmą.
Dzien dobry ! Pisze do Pani w takiej sprawie czy pomoże mi Pani w niemieckim . jestem studentką pierwszego roku i także mam po raz pierwszy z tym językiem styczność jest mi troszkę ciężko . Czy przetłumaczyła Pani by mi ten tekst Lieber Gerd , ich habe einen Moment Zeit , siteze in der Hotelbar und mochte (o z kropkami)dir zeigen , wo ich bin . Auf der Karte kannst du sehen , wie das Hotel aussieht .Es ist super - und tast leer!. Erst nachste (a z kropkami) Woche gibt es hier viele Seminare .Das Essen ist auch gut. Hoffentlich werde ich nicht dick! Die Bahnfahrt hierher was nicht so angenehm : Der Zug war sehr voll. Aber er was wenigstens punktlich (u z kropkami) .Das Seminar ist prima .Der Trainer ist sehr nett und das Training immer interessant .Die Teilnehmer sind auch o.k. Auber mir gibt es noch zwei Frauen . Mit eine habe ich gestern Abend beim Abendessen und interessant . Ich erzahle(a z kropkami) dir am Telefon mehr von ihr. Rufst du micht an? Immer nach neun Uhr . Meine Nummer im Zimmer ist 0619/34829 Alles Liebe ! Deine Heidi .
Z góry dziękuje za pomoc . Czekam na odpowiedz na e-mail [email]
pani Honorata raczej miała na myśli tłumaczenia za pieniądze, dziecko........
Witam! Firma, w której pracuję szuka osób do telefonicznej obsługi klientów, którzy znają bardzo dobrze niemiecki. Tel. (71)7806099. Gorąco polecam.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego