ogłoszenie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 155
poprzednia |
mam napisać ogłoszenia:
1.Pomóz koledze sformułowac tekst ogłoszenia do niemieckiej gazety, dotyczacy kupna samochodu. W ogłoszeniu uwzględnij nastepujące informacje:
typ i markapojazdu
data produkcji
stan techniczny
proponowana cena
@.Chciałbys nawiazac korespondencje z niemieckim rówieśnikiem. Zamieszczasz w internecie ogłoszenie, w którym:
przedstawiasz sie(podajesz dane osobiowe,twoja szkołe,swoje zainteresowania)
charakteryzujesz osobe z która chcesz korespondowac

prosze ja potrzebuje tego teraz mam jaka godzine
ja zostało przez Ciebie napisane, to Ty masz napisać ogłoszenie, a nie my, więc logicznie sprzeczne ;)
znowu logika?:]
Znów Weroniko czepiasz się słówek!:p
zazdrościsz mi, Macieju, spostrzegawczości?:D
póki mogę, to się czepiam;)
nie Weroniko, po prostu uważam to za niesprawiedliwe! Nic nie piszesz tutaj na forum i nie mam okazji, szans i sposobności doczepić się do Ciebie!:p
załatw mi internet na stancji, to obiecuję, że będę pisać;) ok?
studenci myślą, jak przeżyć miesiąc za jak najmniejsze pieniądze, dlatego nie stać ich na opłacanie komuś Internetu:p

Chyba, że mam Ci załatwić, a sama go sobie opłacisz, to da się raczej zrobić:p
ale jesteś materialista;)
ja też muszę oszczędzać. od pn do pt nie mieszkam w domu, tylko na stancji, więc coś na rodzaj życia studenckiego;)
a nie ma tutaj kogoś innego, kogo można się czepiać?:))
dziękuję za komplement:p
poszukaj, na pewno znajdziesz kogoś innego do czepiania się - np. tych, co chcą, żeby im całe zadanie domowe zrobić, bo im się nie chce, a sporo tutaj takich ;)
ale ja mówię o Tobie:D czy Ty tutaj nikogo innego do czepiania nie znajdujesz oprócz mnie?;) bo cierpisz na niedobór czepialstwa jak mnie tutaj nie ma:P
wyrazu materialista użyłam w znaczeniu negatywnym...;) źle rozszyfrowujesz kod komunikatu;))
pozwolę sobie zadać Ci jedno pytanie: kto się tutaj kogo czepia?!:p

a że cierpię na niedobór czepialstwa, to masz rację, bo nie za dużo dzisiaj czasu miałem, żeby się KOGOŚ przyczepić, bo przyczepiłem się do mechaniki (a Ty się pewnie zaraz do mnie przyczepisz, że ja tylko o mechanice:p)...:p tak więc, żeby mieć Gleichgewicht, to Ty się czepiasz mnie, ja się czepiam mechaniki, to w takim wypadku... mechanika musi przyczepić się do Ciebie!:p
pfff... nie każdy ma takie szczęście, żeby w lotku trafić 40mln!:p ale obiecuję Ci, że jak wygram parę milionów, to Ci załatwię internet:p
ja się czepiam Ciebie, a Ty się chcesz uczepić mnie a to Ci nie wychodzi:P dziwna sprawa:)) to ja juz wole zebys Ty sie mnie czepial niz mechanika, zgadzasz się?:P
Ciebie ścierpię, mechaniki nie :))))))
no ja niestety też nie trafiłam.
laptopa też mi kupisz?:P bo obecny jest już starcem i działa jakby chciał a nie mógł;)

jak wpadniesz już w taką szewską pasję spełniania marzeń materialnych, to powiem Ci też, że od lat marzę o motorze:)
messengera jakiegos byście sobie lepiej zainstalowali.. :)

ps chociaż bardzo ciekawa dyskusja..:)
skoro ciekawa to po co messenger:)))) żadnych tajemnic państwowych tu nie wyjawiamy:P
co tam dla mnie wydać kilkadziesiąt tysięcy z 40mln:p nawet mogę Ci zafundować wycieczkę dookoła świata!:p no ale wiesz, nie ma nic za darmo... coś chcę dostać w zamian! I tym czymś niech będzie to, żebyś się logiki nie czepiała!:p

A ja sobie kupię domek pośród Alp, żebym nie musiał daleko jeździć w góry... ech, marzenia...
taa, miło, że jesteś w stanie mnie ścierpieć:p

przez messagera to my tylko jeden temat omawiamy, który na forum się tutaj nie nadaje - plany rewolucji, mającej na celu obalenie wszystkich rządów na świecie i zdobycia władzy!:p no i korumpowanie totalizatora sportowego, żeby wylosowali nasze liczy oczywiście:p

tylko czekam na jakieś Twoje potknięcie, żeby się doczepić:p
miło, miło:)) doprawdy...takie komplementy Ci rzucam, że niedługo popadniesz w samouwielbienie:))

jest jeszcze kilka tematow...:)) jak sie nazywa nasz messenger? Scherz.de?:P zapomnialam:))

jesli ja sie potkne, a Ty sie wtedy doczepisz, to przewrocisz sie razem ze mna:)
Na ja.. so was.. Scherz.de..

rewolucja i totalizator, czyli władza i pieniadze.. typisch Mann, typisch Frau.. a już myślałem, że coś bardziej oryginalnego..:))
mysle ze jeden milion by Ci wystarczyl:P

wymysl cos innego w zamian :)))) bo tego nie obiecam:P
to o jakich tematach my jeszcze przez mesejdżera rozmawiamy?:p coś uciekło mojej uwadze?!:p nazwy komunikatora nie podajemy ze względu na bezpieczeństwo ściśle tajnych informacji, tudzież jak kto woli kompletnych bzdur:p

źle mnie zrozumiałaś. Jak Ty się potkniesz (potknięcie się nie jest równoznaczne od razu z pzewróceniem się), a ja się jeszcze doczepię doczepię, to Ty się przewrócisz:p
no Internetu, laptopa, motoru i wycieczki dookoła świata nie będzie:p Chyba, że zaproponujesz mi tutaj coś konkretnego w zamian, to rozważę Twoją propozycję:p
proszę mnie tutaj nie wrzucać w jakieś typowe schematy, bo śmierdzi mi to Gombrowiczem (bzw. Gąbrowiczem:p) i Ferdydurke!:p
uważasz że to nie dość oryginalne?:))
to sam zaproponuj temat?;)
uśmiechnę się ładnie :P może być?;))))
przez Internet i tak nie będę widział!:p
oj...nawet tematy są tajne:P nie moge przeciez powiedziec :P

zyczysz mi upadku?:(
pociągnę Cię za sobą:P ha! taka wredna będę:D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 155
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie