Bardzo proszę o sprawdzenie - DIE OLYMPISCHEN SPIELE.

Temat przeniesiony do archwium.
Dieser Text kann man in Deutsch Aktuell finden. Er heißt ,Die Olympische Idee,. Der französische Baron Pierre de Laubertin hat erst mals im Jahr 1892 die Idee des Olympische Spiele geäußert. Die Olympiade ist zur Leben züruckgegangen. Im Jahr 1894 wurde in Paris ein Internationeles Olympisches Komitee gegründet. Entgegen dem Willen Coubertins haben die ersten Spiele der Neuzeit im Jahr 1896 in Athen statt gefunden. In dieser Zeit waren Männer aus den USA, Griechenland und Deutschland am besten. Seit 1994 finden Sommer- und Winterspiele im zweijährigen Wechsel statt. Heute nehmen mehr Leute an Olympischen Spielen teil und Olympiade auch hat immer mehr Zuschauer. Es ist auch Wichtig, dass die Paraolympies von 1976 bis 1976 begonnen haben.

Prosiłabym o jak najszybszą odpowiedź... Proszę także uwzględnic czy ten opis nie jest za bardzo chaotyczny i czy jako tako brzmi :D Dziękuję z góry.
to jest mój 2 tekst. Zaraz przedstawię kolejny.

Dieser Text kann man in Deutsch Aktuell 2004 finden. Er heißt ,Die Olympischen Spiele in Deutschland. Zum ersten Mall konnte Deutschland im Jahr 1912 Ausrichter der Olympischen Spiele machen, aber die Olympisches Komitee hat das alles annulliert. Nach dem ersten Weltkrieg blieb den Deutschen die Teilnahme an Olympia 16 Jahre verwehrt. Von ersten bis sechszehnte August haben die XI. Olympischen Sommerspiele in Berlin gefunden. Das war die Chance für Deutchland um einen Prestigzuwachs im In- und Ausland, perfekte Vorbereitung das Verschwand Antysemische Parolen dem Stadtbild und das Verbot Hetze gegen Juden in den Medien. Zur Inszenierung der Eröffnungsfeier gehörten die Ankunft des ersten olympischen Fackellaufs, ein imposanter Lichtdom und die Vorführungen der Hitler-Jungen. Drei Millionen Besucher reagierten begeistert. Die Propagandafilme von Leni Riefenstahl wurdenauch im Ausland positiv aufgenommen. Die Deutschen haben sehr viel in dieser Olympischen Spiele gewonnen. Sie haben zirca 90 Medaillen gehabt. Leider damals erstellt den Konzentrationslagern.
Jeśli nie macie ochoty tego sprawdzac to po prostu tego nie róbcie... Stasznie irytuje mnie to, że za każdym razem krytykujecie jeśli ktoś coś źle napisze albo zrobi coś nie tak -.- Jest to forum gdzie rzekomo sprawdzacie... Nie poszłam na łatwiznę i nie prosiłam po prostu o przetłumaczenie. Wiem, że wolelibyście jako sprawdzający miec dużo czasu... ale tak się nie da.... W jakim wy świecie żyjecie!? Sorry, że się unoszę, ale już nie pierwszy raz tak jest i nie tylko w stosunku do mnie tylko innych ludzi...
Cytat: Yuuna
Jeśli nie macie ochoty tego sprawdzac to po prostu tego nie róbcie... Stasznie irytuje mnie to, że za każdym razem krytykujecie jeśli ktoś coś źle napisze albo zrobi coś nie tak -.- Jest to forum gdzie rzekomo sprawdzacie... Nie poszłam na łatwiznę i nie prosiłam po prostu o przetłumaczenie. Wiem, że wolelibyście jako sprawdzający miec dużo czasu... ale tak się nie da.... W jakim wy świecie żyjecie!? Sorry, że się unoszę, ale już nie pierwszy raz tak jest i nie tylko w stosunku do mnie tylko innych ludzi...
Nawymyślałaś, tak na wszelki wypadek, czy jak?
Der Herr hiess: Pierre de Coubertin
Hej -> Du hast die Zielgruppe verwechselt: Wer erwähnt mich denn hier immer wieder? Und wer fordert den auf, das sein zu lassen?

Sei einmal Realist und ändere die Zielrichtung deiner Vorwürfe. Mokotow wehrt sich nur - er ist selten Initiator...

Lasst mich doch einfach in Ruhe, dann melde ich mich hier auch nicht mehr... ;-)

edytowany przez moderatora: 03 mar 2011
Cytat: Mokotow
TopBolek: To chyba chore, ta dziwna fascynacja moją osobą… ;-)

Raportowane

@Mokotow: mój wpis nie dotyczy twojej konkretnej osoby lecz popełnionych przez ciebie błędów. Jeżeli czujesz się tym urażony, to bardzo mi przykro - wiem, że to wpisuje się w ramy twojego Majestätsbeleidigung, ale nie zapominaj, że tutaj panują inne zwyczaje niż u Ciebie. Jeżeli chodzi o negatywną fascynację kimkolwiek, to chyba raczej ty jesteś nią opętany, o czym chociażby świadczy twój wpis tutaj http://tinyurl.com/alergie.

Możesz to wszystko przeciąć i skutecznie zakończyć z chwilą kiedy wreszcie zrozumiesz, że społeczność internetowa nie toleruje takich Besserwisserów jak ty, którzy kawałek internetu zaanektowali dla siebie i traktują go jako prywatny folwark, ani tych, którzy obrażają się za wytknięcie im błędów językowych. Po to właśnie takie forum językowe istnieje. Ja na twoim miejscu zaprosiłbym wszystkich z tego forum do współpracy i usunąłbym wszelkie bariery w przepływie informacji i osób między forami. Nigdy nie banowałbym forumowicza, który wytyka błędy autorytetom, bo jest to prawem każdego użytkownika forum. To tak niewiele ale ty tego nie potrafisz pojąć... Zastanów się i pokaż klasę, jeżeli ją masz. Wspaniałomyślność jest cechą ludzi na poziomie :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa