Pomoże mi to ktoś szybko sprawdzić błagam ;-;

Temat przeniesiony do archwium.
Napisałam pocztówkę z niemca ale nie wiem czy jest poprawna. proszę o pomoc

Herzliche GruBe aus Wien !
P.S. Es ist super!
Das Wetter ist schon.
Es ist sonnig und warm.
Jeden Tag gehe ich ins Prater mit den Riesenrad.
Ich habe schon den Stephansdom und das KunstHausWien.

Wir mussen nach Wien zusammen.


Proszę o pomoc
GruBe aus Wien ??? = dołek z Wiednia?
nie no chodzi mi tu o - Gruße
no błagam pomoże ktoś ;-;

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie