zdania (praca, życie)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 42
poprzednia |
1. Mogłeś do niego zadzwonić, teraz jest już za późno.
Du hättest ihn anrufen können, jetzt ist es schon zu spät.

2. Uczę się języka niemieckiego, aby wkrótce wyjechać do pracy do Szwajcarii.
Ich lerne Deutsch, um demnächst zur Arbeit in die Schweiz zu fahren.

3. Moim zdaniem, ten kolor włosów zupełnie jej nie pasuje, ponieważ znacząco różni się od naturalnego.
Meiner Meinung nach passt ihr diese Haarfarbe total nicht, weil sie sich in natürlicher bedeutend unterscheidet.

4. Muszę wysłać pocztą paczkę z Berlina do Londynu, ale nie wiem jak to zrobić.
Ich muss mit der Post ein Paket aus Berlin nach London schicken, aber ich weiß nicht wie das zu tun.
edytowany przez klemens001: 19 gru 2015
Besser:
Ich lerne Deutsch, um demnächst in die Schweiz zur Arbeit zu fahren.
Meiner Meinung nach passt ihr diese Haarfarbe gar nicht, weil sie sich sehr von einer natürlichen unterscheidet.
Ich muss mit der Post ein Paket von Berlin nach London schicken, aber ich weiß nicht, wie ich es tun soll.
dzięki, ale wydaje mnie się, że w Ich lerne Deutsch, um demnächst in die Schweiz zur Arbeit zu fahren.
-miejsce zur Arbeit może być w 2. wariantach ale może się mylę.
edytowany przez klemens001: 20 gru 2015
tak
tutaj też można. Meiner Meinung nach, diese Haarfarbe passt ihr gar nicht, weil sie sich sehr von einer natürlichen unterscheidet.
lepiej jest jak wyżej
Znowu tygodniami będzie dziękowanie za błędne odpowiedzi i warianty. Niósł ślepy kulawego...
Cytat: heniekh
Znowu tygodniami będzie dziękowanie za błędne odpowiedzi i warianty. Niósł ślepy kulawego...

ciebie heniekh =niuniel, to by chyba trzeba zacząć pierwsze przepraszać, że się żyje. dopiero później napisać cokolwiek po niemiecku. a broń Boże żeby to było poprawne.. bo to już sięgać będzie katastrofy i braku żalu za grzech, życia. pozdrawiam.
Cytat: Zaubertrick
Cytat: heniekh
Znowu tygodniami będzie dziękowanie za błędne odpowiedzi i warianty. Niósł ślepy kulawego...

ciebie heniekh =niuniel, to by chyba trzeba zacząć pierwsze przepraszać, że się żyje. dopiero później napisać cokolwiek po niemiecku. a broń Boże żeby to było poprawne.. bo to już sięgać będzie katastrofy i braku żalu za grzech, życia. pozdrawiam.
ciebie Zaubertick=niuniel=klemens001 trzeba wysłać do szkoły i nauczyć budowy zdania, bo słówka trochi znasz, ale, jak tu kiedyś powiedział ktoś doświadczony "niemiceki to nie klocki lego, lebiego!" Jak jużż poprawiać to dobrze poprawiać, a nie wpychać kaszankę do kurczaka.
znalazł się ten, który tylko pisze po polsku i za przeproszeniem, ale ma w głębokim poważaniu wszystkich co tu piszą. fenomen nad fenomeny.. śmiem twierdzić, że każdy tutaj na tym forum to potrafi, a możliwe, że o wiele lepiej niż ty, niuniel.
Ty niuniel, to lepiej pisz tylko po polsku, bo po niemiecku, to nic nie umiesz. Twoja niunielowa łamana polszczyzna wystarczy wszystkim tutaj na tym forum śmiem twierdzić.
debil
przez d małe!
Cytat: Filipek19
przez d małe!
oho, klemsio ma nowego nicka i zaczyna obrażać ludzi na forum za to, że jakiś niuniel= Zaubertrick napisał i to kilka razy, że zdecydowanie=sehr.
Mistrz w przeonaczaniu sensu zdania.
A, mnie się wyzywa za to od jakichś z małej litery.
ty nawet tego sehr nie napisałeś.
zdania swojego o tobie i tobie.. nie zmienię. nawet nie marz o tym.
Cytat: Zaubertrick
ty nawet tego sehr nie napisałeś.
zdania swojego o tobie i tobie.. nie zmienię. nawet nie marz o tym.
a sobie nie zmieniaj, co mnie to obchodzi. Nawet nie mam zamiaru zajmować się tłumaczeniem bzdurnie sformułowanych zdań niby polskich, tylko po to, żeby coś tu napisać.
Sobie tylko patrzę, jak paćkacie tutaj wszystko. Nawet najprostsze zdania z podstawówki.

I, jeszcze oczekujecie pochwał za to.
Chwalcie się sami, dziękujcie, witajcie i pozdrawiajcie. Pochwalony też można użyć.
A, ja sikam w gacie ze śmiechu nad waszą polniemczyzną.
"Debil (głupek, osioł, muł, idiota, kretyn, głąb, niedorozwój, baran, bałwan, błazen, bęcwał, cep, ciołek, kapuściana głowa, matoł, półgłówek, tępak, jełop, tłumok, wariat, dupek, cwel, fiut, ciućmok, imbecyl, kiep, dureń, burak, łeb, niepełnosprytny) – osobnik o inteligencji pierścienicy i rzucającym się w oczy alternatywnym sposobie percepcji. Wyposażony jest w najwyżej dwie szare komórki mózgowe. Postać, z którą nie należy popadać w dyskusje, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, po czym pokona doświadczeniem. Dla 99% ludzi, debil to zazwyczaj członek rodziny lub nielubiany znajomy. " http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Debil
Każdy sądzi według siebie.
Cytat: heniekh
Każdy sądzi według siebie.

bo się popłaczesz..
ze śmiechu już dawno
maleńki dzidziuś, którego niewinnie atakują.. a to h..je! no nie?
Niuniel, nawet tego nie potrafisz napisać poprawnie.
ty h..ju! tłumacz sobie jak chcesz.
:)
Jak masz heniekh coś do zarzucenia to pisz od razu, a nie bawisz w pisanie fraszek o kulawych, ślepych i potworach
on nie umi, tacy nie umią.. tacy bronią tylko swoich.
Cytat: Zaubertrick
on nie umi, tacy nie umią.. tacy bronią tylko swoich.

bo najlepiej to by było, jak by admin za każdą minutę tutaj, dawał heniulkowi jakieś €!, ja jestem za.
edytowany przez klemens001: 21 gru 2015
Ja jestem za tym, żebyś wziął się wreszcie za niemiecki, a nie za powstanie krasnali w ogódku.
Cytat: heniekh
Ja jestem za tym, żebyś wziął się wreszcie za niemiecki, a nie za powstanie krasnali w ogódku.

no staram się ale do tego potrzebuje też ludzi co są przesiąknięci tym językiem do szpiku kości. Sam sobie Niemiec muru nie zburzył. No i M.Twain jaj sobie nie robił a Polakiem nie był tylko użytkownikiem języka germańskiego, oł je!
edytowany przez klemens001: 21 gru 2015
widać, jak się starasz, kablarzu.
Cytat: heniekh
widać, jak się starasz, kablarzu.

poniewierane ludzi to twoja filozofia życia?
Prawda w oczy kole.
Każdy temat u ciebie kończy się twoim jęczeniem o poniewieraniu, bo nikt nie chce za ciebie się nauczyć. Przecież to hamstwo. No, to co wtedy?
Kablujemy, bo nie chciał napisać, jak jest, pomimo, że napisałeś cośtam bez głowy i sensu. Najpierw durnoty po polsku, a potem po niemiecku, mimo, że już rzucałeś się na naukowe tematy.
A, wtedy trzeba być wyrozumiałym i kłaniać się przed głupotą. Podobno wtedy człowiek się najlepiej uczy, jak dostanie gotowe. A, potem, w kolenych 5-ciu zdaniach robi stare błędy.
Ot, nauczył się.
Kabluj.
To ci dobrze zrobi.
Ja tam jestem za kablowaniem.. a takich heńków powinno się nie tylko kablować, ich winno się wywalać z takich forów! a nie pochwalać za pomaganie. bo cóż on na pomagał? poza zwykłym jazgotaniem i innych obrażaniem, taki heniek nie robi NIC. siedzi i szuka tylko zaczepki, bogu winnych ludzi. zwykły .. -zachowam to dla siebie.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 42
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego