Proszę o pomoc w sprawdzeniu tłumaczenia kilku zdań dt. sytuacji niemieckiej gospodarki

Temat przeniesiony do archwium.
Generell, Deutschlands Wirtschafts steht gut da, aber man darf nicht in Selbstzufriedenheit zu versinken.

Die deutsche wirtschaft boomt, Deutschland sind Exportweltmeister, und soll nun endlich einmal belohnen für unsere starken wirtschaftlichen Leistungen. Diese Wahrnehmung ist jedoch nur eine Illusion - und noch dazu eine gefährliche.

Unverkennbar, Deustchland hat drei wichtige wirtschaftspolitische Erfolge:
-Die Beschäftigung ist stark gestiegen, die Arbeitslosigkeit zugleich gesunken.
-Die öffentlichen Haushalte haben Überschüsse erwirtschaftet.
-Und Exportunternehmen sind sehr wettbewerbsfähig.
Jaki jest OT?

Zgłosiłbyś się przed rokiem, poćwiczył tutaj z nami, to by i wyszło. A, tak, przychodzisz, jak diabeł po ogień i przy okazji wypisujesz Häcksel sondergleichen.
Streszczenie na podstawie pierwszych akapitów http://www.spiegel.de/wirtschaft/soziales/wirtschaft-in-deutschland-die-illusion-vom-wirtschaftsboom-a-1068970.html
to jeszcze mamy się dłubać w sieci? dobry jesteś.
Ja tego nie tłumaczyłem na podstawie konkretnych zdań tylko streszczałem. Dlatego zobacz - proszę - i napisz mi tylko czy jest tam coś gramatycznie źle.
To teraz uważaj.
Masz dwie możliwości:
1. Patchwork = posklejałeś zdania z gotowych wg własnego widzimisię.
2. Sam pisałeś zdania, które dla ciebie coś znaczą po polsku.
Co one u ciebie miały znaczyć? Nie wiem, bo i skąd?

Ergo: sprawdzenie tłumaczenia jest niemożliwe.
Kapito?
Aha, czyli sam nie wiesz, co chciałeś napisać.
Kind Gottes sein – ist das nicht genial?

Kind des Höchsten, Kind des Königs – Prinz, Prinzessin!

Über diese Tatsache kann man nur staunen, denn wenn du darüber nachdenkst, was das bedeutet… Niemand kann dich aus Gottes Hand reißen – du bist ein Kind Gottes, dein Vater ist der König.

#‎erlebeGott‬
edytowany przez Filipek19: 10 lut 2016
i mówi po niemiecku, a dzieci jego nie.
bo sytuacja niemieckiej gospodarki (polski..), jest taka jak On ją czyni. SPRAWIEDLIWIE.

http://www.cda.pl/video/3560399
Dkkjfidsofl,cidknvsdjikjmm -uhuhhhhuh
edytowany przez Zaubertrick: 10 lut 2016
Temat przeniesiony do archwium.

 »

zajęte