Pocztówka z wakacji.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy mógłbym prosić o pomoc, a dokładnie o poprawienie błędów w tej pocztówce? Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź. Z góry serdecznie dziękuję :)

Cześć Eik!

Jestem na wakacjach we Włoszech. Mieszkam w hotelu w Rzymie od ośmiu dni. Tutaj jest po prostu wspaniale! Jest ciepło. Jest słonecznie. Niebo jest bezchmurne. Jest około 20 stopni. Tutaj jest bardzo ciekawie. Mogę zwiedzać starożytne zabytki. One są przepiękne! Ponadto mogę jeść włoskie specjały. Pycha! Spotykam sławnych ludzi. Rozmawiam z nimi. Kocham Włochy! Ty musisz kiedyś tutaj przyjechać! Zobaczymy się za 2 tygodnie.

Serdeczne pozdrowienia z wakacji przesyła Michał.

-------------

Hi Eik!

Ich bin im Urlaub in Italien. Ich wohne in einem Hotel in Rom seit acht Tage. Hier ist eine wahre Pracht! Es ist warm. Es ist sonnig. Der Himmel ist wolkenlos. Es ist circa zwanzig Grad. Hier ist sehr interessant. Ich kann die Altertümer besichtigen. Sie sind schon! Ich kann überdies Italienische Küche essen. Das schmeckt Klasse! Ich treffe berühmte Leute. Ich spreche mit ihnen. Ich liebe Italien! Du musst hier einmal fahren! Wir sehen uns in zwei Wochen.

Herzliche Grüße aus den Ferien sendet Michał.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie