List na temat wesela (sprawdzenie błędów)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
poprosiłbym o sprawdzenie maila. Wiem, że są błędy. I pytanie czy nie użycie form przeszłych będzie błędne? kompletnie jej nie potrafie. Jest to mail na ocene końcowa klasy 3 liceum, więc starałem sie jak moge.
Oto polecenie:
W ostatni weekend odbyło się wesele twojej siostry z radością informujesz o tym wydarzeniu kolege z niemiec. Napisz list.
Opisz jak para młoda przygotowywała się do ślubu i jak wyglądała podczas uroczystosci.
Poinformuj gdzie odbyło się wesele i ilu gości było.
Napisz kiedy impreza się zakonczyła i wyraź swoją radoś z jej udanego przebiegu.
Napisz jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą rodzinę

Oto moja praca:
Lieber Joshua,
Ich schreibe Dir, um Dir zu berichten, dass meine Schwester sich trauen lässt. Bevor es zur Trauung kommt, steht zuerst der Heiratsantrag an. Der Bräutigam macht einen Heiratsantrag die Braut in der eleganten Pizzeria. Der Bräutigam gibst ihr der Blumenstrauß. Die Braut hat weißes Hochzeitskleid mit Rüschen und der Bräutigam hat teurer Anzug.
Die kirchliche Trauung findet in unserer Familienkirche statt. Ich bin der Zeuge. Die Heirat findet im Restaurant statt. Das Brautpaar lädt einhundert Gäste.
Die Party geht am 4:00 Uhr aus. Das Brautpar tanzt der erste Tanz und die Braut werft den Blautschleier. Das alle viel Spaß hatten.
Natürlich möchte ich auch eine Familie haben. Ich möchte eine kirchliche Trauung mit meiner Freundin. Ich möchte zwei Kinder und Hund.
Mit besten Grüßen
Gdzie ty widzisz te błędy? Ja tam nic nie widzę.

« 

Nauka języka