Bardzo prosze o sprawdzenie ogłoszenia

Temat przeniesiony do archwium.
Mein Name ist Ania. Ich wohne in Bydgoszcz. Das ist schone Stant. In Bydgoszcz gibt es viele interessante Orte, zum Beispiel Alt Markt, Kirche Fara, Opera 'Nova". In Bydgoszcz ist viele moglichkeiten Sport treiben zum Beispiel es gibt hier groBe Sport-Halle "Łuczniczka" und da kann man FusBall oder Basketball treiben. Es gibt noch Sport-Club 'Zawisza", da kann man Boks, FusBall, Basketball, Rennen, Trapezkunst und Gewichtheben trenieren. In Bydgoszcz befinden sich noch viele swimmbade.
Die Junge Leute konnen viele Arten verbringen. Bei uns gibt es groBe kino 'Multikino', viele Discos, Pub-s. Wenn mochtest du in Bydgoszcz einige tages verbringen kannst du in 'Hotel pod Orlem' oder in 'City Hotel' schlafen. Ein Zimmer mit Vollpension kostet 50 zl fur ein Tag.
Przed chwilka Ci troche poprawiłam, ale nie byłas laskawa napisac ze to jest ogłoszenie wieć teraz mi sie nie chce mysleć!!!
ale pomysl Kobieto sama. Jak to piszesz???!!!!

" Mam na imię Ania i mieszkam w XXX. w XXX jest slicznie Chce sprzedać telefon."

powinnaś raczej napisać "SPRZEDAM telefon bezprzewodowy, 2 słuchawki, blebleble"

Pomyśl i sama przeredaguj a potem poproś o sprawdzenie
A świstac siedzi... bo wiewiórka była nieletnia


Ani me ani be

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie