bardzo proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
bardzo proszę o przetłumaczenie mi tych danych.Są bardzo ważne.
Dziękuje.
Gebrauchtfahrzeug, 91.000 km,
74 kW (101 PS), Benzin, Schaltgetriebe, Erstzulassung: 06/98, HU: 02/09, AU: 02/09, Klimaanlage, grün-metallic, 4/5 Türen

Besonderheiten:
ABS, el. Wegfahrsperre, Leichtmetallfelgen, el. Fensterheber

Beschreibung:
4 x Alu mit Sommerreifen (80 %) 4 x Original Opel-Alu mit Winterreifen (90 %), ZV/Fernbed., el. Spiegel beheizt, Trennetz, Laderaumabdeckung, Blaupunktradio/CD 5 x Kopfstützen, Nichtraucher, unfallfrei, sehr gepflegt, nur Langstrecke
Pojazd uzywany, 91 tys. km (przebieg)
74kW (101PS)[101 koni mechanicznych], benzyna, manualna skrzynia biegow, data pierwszej rejestracji: 06/1998 rok.
glowne badania techniczne wazne do: 02/2009, badania wydalania spalin wazne do:
02/2009
klimatyzacja, zielony metalik, 4/5 drzwiowy

wyposazenie:
ABS, ?[nie wiem jak to przetlumaczyc ale wiem ze to nic waznego], Aluminiowe felgi, el. opusczane szyby

Opis:
4x alu. felgi z ogumieniem zimowymi (80%)[stan opon w %], 4x oryginalne felgi opla z ogumieniem zimowym (90%], centralny zamek z pilotem, el. regulowane i podgrzewane lusterka, siatka oddzielajaca, ? [wnetrze pokryte skora, czy jakos tak...], radio Blaupunkt z odtwarzaczem CD, 5 zaglowkow, kierowca nie palacy, bezwypadkowy, zadbany, uzywany wylacznie na dluzsze trasy.
ABS to cos b. waznego ! To jest bezpieczenstwo hamulcowe!( A automatische? Bremssicherheit
:-)

http://pl.wikipedia.org/wiki/ABS_%28motoryzacja%29
Laderaumabdeckung to jest przykrycie miejsca bagazowego do przewozenia towaru a nie pokrycia skörzane ( skora = Leder) jak insynuuje scooti
scotty mial na mysli wegfahrsperre a nie ABS( kazdy glup wie co to ABS Pochodzi z angielskiego - Anti-blocking-system i bez tlumaczenia kazdy wie co to oznacza)
A jesli chodzi o wegfahrsperre to jest to blokada mechaniczna uniemozliwiajaca uruchomienie lub ruszenie samochodem przez osoby nieporzadane.

Also nächstes mal bitte genau lesen jolanta 41.
>ABS Pochodzi z angielskiego - Anti-blocking-system i bez tlumaczenia
>kazdy wie co to oznacza)

Ich wusste es nicht!

Ich kenne ABS als Anti-Beschleunigungs-System beim Trabant :-)

http://www.myvideo.de/watch/1277444
Hej!
dzieki PIUPIU! ty jedyna mnie rozumiesz..:D
Guckt euch das noch mal genau an.. die Antwort in den Klammern war auf die Wegfahrsperre bezogen..:)

no z tym Laderaumabdeckung to dalem plamy..;)
a jesli chodzi o reszte to jestem w 100% pewny.

Pozdrawiam
Scotty
Sorry nie PIUPIU, a PUIPUI i pewnie On a nie Ona :)
tut mir leid!

PS: ABS auf deutsch - Anti blockier System
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia