WYPRACOWANIE - prosze o przetłumaczenie.

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o pomoc. Bardzo potrzebuje ten teskt po niemiecku na poniedzialek do szkoly.. sama sobie niestety nie poradze..
Z góry dziekuje ;)




Mam na imię Judyta. Mama 16 lat. Urodziny obchodzę 3 lutego. Mieszkam w Newton Stewart, ale pochodzę z Polski - Katowice.
Moja rodzina składa się z czterech osób : moja mama, tata, brat i ja.
Moj tata ma 40 lat. Jest wysoki, szczupły i przystojny ma niebieskie oczy i czarno-siwe włosy. Nie ma wąsów
ani brody. Zawsze ma krótkie włosy. Ubiera się modnie, ale wygodnie. Z charakteru jest bardzo wesoły i
przyjazny dla otaczającego go świata i ludzi. W stosunku do mnie i do brata zawsze jest sprawiedliwy, bardzo
nas kocha i zawsze chce nam pomóc.
Mój tata pracuje jako informatyk w Polsce,
niestety bardzo rzadko się z nim widuję.
Pasją mojego taty jest motoryzjacja, wędkarstwo i ogrodnictwo.
Moja mama ma 35 lat, jest niska i szczupła.
Ma brązowe oczy i brązowe włosy do ramion.
Nosi okulary. Ubiera się zawsze elegancko. Z charakteru mama jest osobą rozważna, ambitną i wesołą.
Jest moją najlepszą przyjaciołką - ufam jej najbardziej - wie o wsyztskim co sie dzieje w moim
życiu. Zawsze mogę na niej polegać. Moja mama pracuje w kwiaciarni i zajmuje się domem. W wolnym
czasie lubi czytać ksiązki, słuchać muzyki i oglądać telewizję.
Mój młodszy brat ma 13lat jest bardzo wysokim blondynem, prawie nigdy go nie ma w domu, bo caly
swój wolny czas spędza na boisku z kolegami lub na rowerze a wieczorami gra na komputerze.
I ja.. jestem na czwartym roku. Mam brązowe oczy i włosy, ciemną karnacje. Jestem pogodna i wesoła.
Lubię poznawać nowych ludzi i spotykać się z przyjaciółmi. Moja pasją jest taniec i podróżowanie.
Kocham moją rodzinę, chociaż czasem się kłócimy lecz wiem, że zawsze mogę na nich liczyć.

BARDZO PROSZE
Der Name meiner edlen Wenigkeit lautet Judyta. Ich habe 16 Jahre. Den Geburtstag gehe ich am 3. Februar um. Ich wohne in Newton Stewart, komme allerdings aus dem polnischen Kattowitz. Meine Familie setzt sich aus 4 Äsern zusammen: der Alten, dem Alten, dem Frater und mir.
Mein Erzeuger hat 40 Jahren. Er ist hoch, ausgemagert und potthässlich. Er hat braune Augen und graue Schamhaare. Er nicht hat Schnurrbarrt. Er zieht sich etwas gestrig aus, aber er behauptet sich wohl zu fühlen. Von Hause aus ist er ein durchgedrehter Kerl, mit dem man echt viel unternehmen kann. In Relation zu mir und meinem Frater ist er immer gerecht und objkektiv. Er liebt uns immer und will uns immer helfen. Er arbeitet als Informatiker auf der asiatischen Seite der Oder. Leider sehe ich ihn äußerst selten. Er arbeitet gerne im Garten. Meine Mama hat 35 Jahren, ist nicht hoch und nicht fett. Sie ist sehr angeberisch und eingebildet. Immer und überall versucht sie sich mit ihrem angeblich großen Fachwissen hervorzutun, wodurch sie von den anderen Mitmenschen als bockbeiniges Weib angesehen, mit dem man nicht gerne verkehrt. Das hat auch der Alte festgestellt. Er schließt aber auch das geschlechtliche Verkehren aus. trotz alledem kann ich immer auf sie bauen und vertrauen. Sie wird mich nie im Stich lassen.
Ich habe dunklen teint und bin sehr wetterlich. ich tanze gerne am rohr.
BARDZO dziekuje (-; mam nadzieje, ze jest to poprawnie napisane.. :)
A nawet nie czytasz tego?
chyba to tłumaczenie nie do końca zgodne z tym co u góry..ale co tam jestem tylko laikiem...
Do:"dociekliwy19"- zajmij się lepiej czymś innym niż robienie z ludzi wariatów. Ten portal nie służy takim celom!
Czarny humor..;-) marnuje się chłopak.. muszę przyznać, że ma talent do wymyślania tych komicznych opowiadań, chociaż trochę monotematyczne, no i ma tendencję do nadużywania pewnego słowa.. ;-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka