Prognoza pogody

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę bardzo o przetłumaczenie prognozy pogody której nie potrafię sam wykonać ponieważ jest w 2 klasie gim. Mam podzielone to na 4 osoby. Prezenter wiadomości. prezenter pogody specjalny wysłannik pogody oraz jeden z poszkodowanych mieszkańców.

-A teraz czas na pogodę
-Dzień dobry, Zapraszam na pogodę.
Dzisiaj jest słoneczny dzień.Jest około 15 stopni C.Wieje słaby i umiarkowany wiatr. Na północy jest ciepło. W okolicach Hamburga, Kiel i Rostock jest słonecznie. Jest 15stopni ciepła. Niżej w pobliżu Hannover rozjaśnia się. Na wschodzie pada deszcz. W centrum kraju termometr pokazuke 12 stopni powyżej zera. Na południu pogoda jest fatalna. Stuttgart i Monachium są zalane deszczem. Natomiast w Schopfheim szaleje wichura niszcząc wszystko.
Na miejscu zniszczenia jest na specjalny wysłannik Vitalij Gumiacev
Przenosimy się na miejsce zdarzenia
G: Witam panstwa, wichura zniszczyła wszytko. Obok mnie stoi jeden z z poszkodowanych mieszkańców K.Kałasznikov
G: Dzień dobry
P: ------------
G: Co?
P: ------------
G: Co się stało?
P: ------------
G: Tak tak
P: ------------
G: Dziękuje. To byl mój gość Kałach Kałasznikov. Z miejsca zdarzenia Vitalij Gumiaczew.
-Dziekuję za uwagę.
-To wszystko na dzisiaj. Za uwagę dziekuję. Alexiej Gałącev

Tam gdzie jest -------- to będzie po polsku ale chcę jeśli można abyście reszte przetłumaczyli.... Tylko proszę takim słownictwem bardziej na szkołe gimnazjalną
-Nun zum Wetter
-Guten Tag, hier die Wettervorhersage
Heute scheint die Sonne.Die Temperatur beträgt 15 °C. Es weht ein leichter Wind. Im Norden ist es warm. In der Region Hamburg, Kiel und Rostock ist es sonnig. Es ist 15 °C warm. Weiter unten in der Nähe von Hannover hellt es auf. Im Osten regnet es. Im Landesinneren zeigt das Thermometer 12 °C über Null. Das Wetter im Süden ist fatal. Stuttgart i München sind überschwemmt. In diesem Augenblick tobt über Schopfheim ein Sturm der alles zerstört..
Im Katastrophengebiet ist unser Reporter Vitalij Gumiacev
Wir schalten jetzt ins Aufnahmegebiet um
G: Guten Tag, der Sturm hat alles zerstört. Neben mir steht Herr K.Kałasznikov, ein Betroffener
G: Guten Tag.
P: ------------
G: Was?
P: ------------
G: Was war passiert?
P: ------------
G: Ja Ja
P: ------------
G: Danke. Das war mein Gesprächspartner Kałach Kałasznikov. Aus dem Katastrophengebiet Vitalij Gumiaczew.
-Danke!
-Soweit für heute. Danke für Ihre Aufmerksamkeit! Alexiej Gałącev

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie