POMOCY OPIS MIESZKANIA PO NIEMIECKU !!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wsyztskim bardzo proszę was o pomoc.. potzrebuję na piątek opisu mojego mieskzania bardzo pilne :( . .!! potrafię niemiecki ale nie az tak bardzo ucze sie dopiero pół roku ! POMOŻCIE z TŁUMACZENIEM :


Mieszkam w bloku . Podoba mi sie miejsce w którym mieskzam ponieważ jest to centrum miasta i jest dużo ludzi a ja lubię towarzystwo . Moje mieskzanie jest małe składa się z 5 pomieszczeń: Salon , Mój pokój który dziele z siostrą, kuchnia,łazienka i przedpokój. Po wejściu do mieszkania jest mały przedpokój w jasnych kolorach Tu zjaduje się komputer mojego taty . w Salonie jest telewizor kompet wypoczynkowy i duża szafa .Ściany są czerwonego koloru.Mój pokoj jest niestety równierz mały . Jest w pomarańczowym kolorze ponieważ to moj ulubuiony kolor. Jest tu szafa biórko moj komputer i łóżko oraz klatka w której jest mój szczórek parszywek . W łazience jest wanna umywalka pralka oraz wc.W łazience mam pelno kosmetykow oraz suszarke do wlosow. W kuchni jest lodówka kuchenka gazowa zlew mikrofalówka toster oraz inne sprzęty kuchenne :). Balkon mam nawet duży ale rzadko na nim przebywam . Moje mieszkanie jest ładne i przytulne. Bardzo mi sie podoba chcociaż wolałabym zeby bylo większe.


z góry dziękuje :*

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia