Dzien po szkole

Temat przeniesiony do archwium.
Prosiła bym aby ktoś przetłumaczył mi tekst najlepiej dzisiaj bo na jutro muszę to mieć
Tak więc chodzi o to, że mam napisać jak spędzam mój dzień po szkole (chodzi o jeden dzień).

Oto tekst:

Po szkolę wracam z koleżanką do domu. O 14.30 Jem obiad i następnie robię zadanie domowe. Gdy już kończę lekcje włączam komputer i serfuje po internecie. Wieczorem około 16.30 wychodzę z moją koleżanka na spacer. Chodzimy po mieście, idziemy na zakupy lub na pizzę. Rozmawiamy o bardzo różnych sprawach. o 21.00 wracam do domu. Po powrocie pomagam mamie i ponownie gram na komputerze. O 22.30 kompie się, odrabiam resztę lekcji i idę spać około 23.


Z góry thx
Nach der Schule komme ich mit der Freundin nach Hause zurück. Ich esse das Mitagessen und mache die Hausaufgabe. Wenn ich lernen ende,schalte ich Computer ab und surfe im Internet. Am Abend zirca 16.30 Uhr gehe ich mit meiner Freundin spazieren.Wir gehen in die Stadt, essen Pizza oder machen Einkäufe. Wir sprechen über verschiedene Sachen. Um 21.00 Uhr komme ich nach Hause zurück. Dann helfe ich der Mutter und ich spiele wieder Computer. Um 22.30 Uhr wasche ich mich, mache einige Aufgaben und um 23.00 Uhr gehe ich ins Bett(schlafen).
Dziękuje bardzo ;)

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa