prosze o pomoc w sprawdzeniu i poprawieniu

Temat przeniesiony do archwium.
bardzo proszę o sprawdzenie,poprawienie błędów i przetłumaczenie niektórych zdań, których sama nie umiem przetłumaczy...z góry dziękuję

W tym roku ferie spędziłam w Gdańsku. Pierwszy tydzień spędziłam w domu. Wstawałam mniej więcej o 10 rano, jadłam śniadanie, oglądałam telewizję i robiłam coś na komputerze. Pomagałam też mojej mamie w opiekowaniu się nad dziećmi, ponieważ moja mama prowadzi przedszkole. Mniej więcej co drugi dzień jeździłam na Wieżycę na narty, co prawda nie lubię jeździć na nartach ( jedyne co w nich lubię to wjeżdżanie wyciągiem na górę ) ale wyjątkowo pojechałam. Według mnie Wieżyca jest bardzo krótkim i łagodnym stokiem. Było całkiem sporo śniegu więc przyjemnie się zjeżdżało. Ze sportów zimowych najbardziej lubię jeździć na łyżwach, więc codziennie zjeżdżałam autobusem do pobliskiego, zamarzniętego stawku. W drugim tygodniu ferii wyjechałam do domku w Brzeźnie. Tam cały czas spędziłam na plaży. Spacerowałam po brzegu morza i karmiłam łabędzie. Pogoda była wspaniała, a czas minął bardzo szybko. Niestety ten sen przerwała chora rzeczywistość czyli SZKOŁA, a dokładnie projekt na angielski o Andym Warholu.


In diesem Jahr die Ferien verbrachte ich in Danzig. In die erste Woche war ich nach Hause.
Erwacht Ich sich auf etwa 10 Uhr, Frühstück Essen , sahen TV und machen etwas auf Computer. Ich helfen meine Mutter die in der Kinder, weil meine Mutter betreibt einen Kindergarten. Mniej więcej co drugi dzień jeździłam na Wieżycę na narty, co prawda nie lubię jeździć na nartach ( jedyne co w nich lubię to wjeżdżanie wyciągiem na górę ) ale wyjątkowo pojechałam. TEGO ZDANIA NIE UMIEM. Wieżyca Für mich ist es sehr kurz und sanft abfallenden Hügel. Es war ziemlich viel Schnee, so schön się jeździło??? Mein Lieblings-Winter-Sport-Skating so zjeżdżałam täglich mit dem Bus zu einem nahe gelegenen, gefroreren See. In der zweiten Woche der Ferien ging ich zu dem Haus in Brzeźno.
Alle zeit ausgegeben ich an dem Meer.Ich spazierenauf den Rand des Meeres und Schwäne füttern. Das Wetter war perfekt, und die Zeit (minął??) sehr schnell. Niestety ten sen przerwała chora rzeczywistość czyli SZKOŁA, a dokładnie projekt na angielski o Andym Warholu.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie