Temat przeniesiony do archwium.
bardzo ładnie proszę o pomoc w przetłumaczeniu tych paru zdań. Musiałam przetłumaczyc taki długi tekst o feriach, zrobiłam już to ale tych kilku zdań nie dałam rady.

Było dużo śniegu więc przyjemnie się zjeżdżało. (na nartach)

Ze sportów zimowych najbardziej lubię jeździć na łyżwach, więc codziennie zjeżdżałam autobusem do pobliskiego, zamarzniętego stawku.

W drugim tygodniu ferii wyjechałam do domku w Brzeźnie.

Spacerowałam po brzegu morza i karmiłam łabędzie.

Niestety ten sen przerwała chora rzeczywistość czyli SZKOŁA, a dokładnie projekt na angielski o Andym Warholu.

z góry dziękuję za pomoc. :D
pomożecie?? proszę...
.
moze pokaz co już zrobiłas ;p
ok.

PO POLSKU
W tym roku ferie spędziłam w Gdańsku. Pierwszy tydzień spędziłam w domu. Wstawałam mniej więcej o 10 rano, jadłam śniadanie, oglądałam telewizję i robiłam coś na komputerze. Pomagałam też mojej mamie w opiekowaniu się nad dziećmi, ponieważ moja mama prowadzi przedszkole. Mniej więcej co drugi dzień jeździłam na Wieżycę na narty, co prawda nie lubię jeździć na nartach ( jedyne co w nich lubię to wjeżdżanie wyciągiem na górę ) ale wyjątkowo pojechałam. Według mnie Wieżyca jest bardzo krótkim i łagodnym stokiem. Było całkiem sporo śniegu więc przyjemnie się zjeżdżało. Ze sportów zimowych najbardziej lubię jeździć na łyżwach, więc codziennie zjeżdżałam autobusem do pobliskiego, zamarzniętego stawku. W drugim tygodniu ferii wyjechałam do domku w Brzeźnie. Tam cały czas spędziłam na plaży. Spacerowałam po brzegu morza i karmiłam łabędzie. Pogoda była wspaniała, a czas minął bardzo szybko. Niestety ten sen przerwała chora rzeczywistość czyli SZKOŁA, a dokładnie projekt na angielski o Andym Warholu.

PO NIEMIECKU:
In diesem Jahr die Ferien verbrachte ich in Gdańsk. In die erste Woche war ich nach Hause. Ich habe um etwa 10 Uhr aufgestanden. Ich habe ein Frühstück gegessen, ferngesehen und etwas am Computer gemacht. Ich habe auch der Mutter bei der Kinderbetreuung geholfen, weil meine Mutter einen Kindergarten hat. Alle zwei Tage bin ich auf Wieżyca Ski gefahren. Ich mag Ski besonders, aber Skilift mag ich sehr. Diesmal bin ich ausnahmsweise dorthin gefahren. Ich glaube, dass Wieżyca ist sehr kurz und sanft abfallenden Hügel. Es war so viel Schnee . Alle zeit ausgegeben ich an dem Meer. Das Wetter war perfekt und die Zeit ist sehr schnell vergangen.
tyle zrobiłam ale brakuje mi jeszcze tych paru zdań :P
i co?? pomożecie mi??
?
prosze...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie