Pilne do przetłumaczenia

Temat przeniesiony do archwium.
czy mógłby ktoś przetłumaczyć te zdania na niemiecki

Przczytałam ogłoszenie w niemieckiej gazecie, że potrzebna jest kelnerka w restauracji "ogródek piękny" w Monachium. Zagwarantowane jest zakwaterowanie. W tym roku kończę liceum i od września chcę zacząc studiować. W poprzednie wakacje pracowałam jako kelnerka w barze szybkiej obsługi, uważam że mam już doświadczenie. Jestem miła dla klientów, umiem porozumiec się w jezyku niemieckim i angielskim. W przyszłosci chcę sama poprowadzić restaurację. Jestem zainteresowana ta pracą i chcę się dowiedzieć ile godzin dziennie musiałabym pracowac i za jakie wynagrodzenie? Jestem solidna, punktualna i pracowita. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania
Der Arbeitsantrag .
Ich habe in einer deutschen Zeitung gelesen , dass man eine Kellnerin im Restaurant "Der schöne Garten" in München braucht. Die Unterkunft ist garaniert.
In diesem Jahr werde ich ich das Lyzeum absolvieren und seit September möchte ich an einer Hochschule studieren. In vorigen Sommerferien arbeitete ich als Kellnerin in einer Fast-Food - Bar und ich meine , dass ich schon Arbeitserfahrungen habe.Ich bin sehr nett und freundlich zu den Gästen. Ich spreche Deutsch und Englisch. In der Zukunft möchte ich selbst ein Restaurant führen. Diese Arbeit interessiere mich.Ich möchte wissen , wieviel Stunden täglich ich arbeiten soll.Und wieviel Lohn bekomme ich? Ich bin solid , pünktlich, arbeitswillig , fleißig. Ich bitte um die positive Bescheide meines Arbeitsantrages.

Poproszę o sprawdzenie:)

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia