pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
proszę napisać kilka zwrotó co jest przyjazne a co nie z tłumaczeniami i prosze przetłumaczyć budowanie ekologicznych domów pilnie potrzebne ;)
już przetłumaczyliśmy. Nawet z polskiego na nasze.
bardzo śmieszne ;)
twoje jeszcze śmieszniejsze. Zdurniał, czy co? mam wymyślać za ciebie wypracowanie? Nie śmiej się, tylko zabierz się do roboty!
nie chodzi o wypracowanie tylko o zwroty bo robie plakat he jakoś inni prosza o wypracowania i piszą a poprostu chce użyc zwrotów których nie ma w książce ani w ćw a nie moge nic wymyśleć więc prosze o pomoc
Aaa... i "po prostu" - pisze się osobno!
no to wciachnij się w internet i poszukaj na temat ekologicznch domów! Nie masz Gugla? Rusz baniak!
jak nie chcesz pomóc to nie pisz ok na pewno masz lepsze rzeczy do roboty niż przezywanie ludzi i wyzywanie ich od głupków jak nawet ich nie znasz. Nie rozumiem poco założyłeś sobie tu konto jeżeli nie pomagasz tylko obrażasz innych. dzieciuch i tyle !!!!!
Gdyby było coś w internecie to wcale nie prosiła bym o pomóc tutaj bo poco zawracać komuś głowę ?;/
To ty wymaślasz, że ktoś ciebie wyzywa. Ja sobie nie potrafię przypomnieć, że cię od czegoś wyzwałem. Rusz baniak! Po polsku: włącz mózgownicę! Wpisz po niemiecku a znajdziesz tysiące. Aber, bitte! Przestań rżnąć obrażoną wątrobiankę za to, że nikt nie chce za ciebie odrobić lekcji! Jesteś dzieciuch i tyle! Jesteśmy kwita?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie