opic pokoju. prosze!! pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |
a więc. zależy od tego moje 4 z niemieckiego. bardzo proszę o pomoc. mam za zadanie opisac pokoj, opisując rzeczy zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

prosiłbym o przetlumaczenie tego tekstu.
na lewo od drzwi stoi szafka, a na niej telewizor. obok szafki stoi łóżko. na prawo od łóżka stoi szafa z książkami. obok szafy jest okno. pod oknem stoi biurko. na prawo od biurka, stoi szafa z rzeczami.

proszę... muszę to jakoś mieć na jutro a google translator mi się nie za bardzo uśmiecha ;P
Napisz ten tekst sam(!), chociażby na tą trójczynę, a ktoś Ci poprawi.
no ok. postaram sie. es ist die tür. um der links(lewo??) es steht ein schrank (a na niej telwizor??). neben die schrank, es steht ein bett. um der rechts vor der bett, es stecht ein kammer. um der rechts es ist fernstern. neben der fernstern, es steht schreibtisch, and neben es ist stuhl. ?? prosze o poprawienie
Wydaje mi się, że piszesz z komórki i ci strasznie śpeiszno, bo baby na ciebie czekają. Słyszałeś coś o dużych literach w niemieckim?
słyszalem. nie piszę z komórki bo nie mam tak polskich znaków ;P
Ale duże litery masz, c'nie?
No to nie wstyd Ci?
To chyba ma być Twoje 4. To, co napisałeś, nie starczy na 2 nawet.
Tego, że nie wysiliłeś się żeby sięgnąć po słownik, w ogóle nie skomentuje.
Poczekaj na diegobabę. Za kilka godzin będziesz miał te trzy zdania na krzyż.
no przepraszam. z niemieckiego dobry nie jestem. dokładnie tak by to wyglądało gdybym nie miał pomocy. i nie wstyd mi, bo językiem w którym jestem dobry, to angielski, a niemiecki odkładam na 2 plan. mam tyle nauki że niemieckiego uczę sie kiedy mi starczy czasu.
Skoro tak, to szkoda naszego zachodu. Nie przejmuj się. Polska zasada jakości nazywa się: jakoś to będzie...
Ale postarać byś się mógł. Sięgnięcie do słownika to 5 minut.
Poprawienie liter na duże kolejne 2.
Ale postarać byś się mógł. Sięgnięcie do słownika to 5 minut.
Poprawienie liter na duże kolejne 2.
Es ist die Tür. Um der links es steht ein Schrank und Fernseher auf sie. Neben die Dchrank, es steht ein Bett. Um der rechts vor der Bett, es stecht ein Kammer. Um der rechts es ist Fernstern. Neben der Fernstern, es steht Schreibtisch, und neben es ist Stuhl.
Mein Zimmer ist klein und gemütlich.Auf der rechten Seite steht ein Kleiderschrank und ein Fernseher.Neben dem Schrank steht mein Bett.
nie to zaczelam tlumaczyc
Links von der Tür steht ein Schränkchen. Da steht ein Fernseher drauf.Neben dem Schrank steht ein Bett.
A móglbym prosić o resztę??
Rechts vom Bett steht ein Bücherregal.Neben dem Regal ist ein Fenster.Unter dem Fenster steht ein Schreibtisch.
tak oczywiscie zrobie reszte w miedzy czasie musze 1000 rzeczy zalatwic moj kot Diego ma katarek
dzięki wielkie ;P
Rechts vom Schreibtisch steht ein Kleiderschrank.
nie ma za co polecam sie na przyszlosc
...und so weiter, bis Mitternacht...
Piotr, spróbuj cos pozmieniać albo dodać, bo za 5 zdań ze "steht" w każdym jednym chyba nie wyciągniesz czwóry.
Się kotek ofaflunił, no!
http://synonyme.woxikon.de/synonyme/stehen.php
A ty znowu z tym internetem wyjeżdżasz!! :D:D
jabłuszko! Ten "ofaflunił" jest boskie!!! Schon wieder was neuese gelernt!
ja to przetlumaczylam jak bylo w tekscie
to nic nowego bongo gdzies ty sie wychowal ty nic nie wiesz
Tak, jak w takscie, to by było tak, diego-baba und andere Fachleute:
Links von der Tür steht ein Schränkchen, darauf ein Fernseher. Neben dem Schränkchen steht ein Bett, rechts vom Bett steht ein Schrank mit Büchern. Neben dem Schrank gibt es ein Fenster. Unter dem Fenster steht ein Arbeitstisch. Rechts vom Arbeitstisch steht ein Schrank mit Sachen.
Auf Polnisch und auf Deutsch - Schrott sondergleichen! Kapiert?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego