Bardzo prosze o pomoc -krótki text (po samochód do niemiec)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Państwa pilnie potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu krótkiego listu do sprzedawcy aut w niemczech który będzie zawierał kilka pytań był bym bardzo wdzieczny za pomoc :

""" Witam Pana ,nazywam sie Sebastian pisze do Pana ponieważ jestem zainteresowany kupnem pańskiego samochodu marki : (.............. ) i mam kilka pytań czy auto posiada pełną dokumentacje serwisową jakie auto ma wady ,usterki czy jest możliwosc bezproblemowego powrotu na kołach 1000km+ i jaka jest Pana ostateczna cena ?

(Jeśli jest taka możliwośc bardzo bym prosił o odpowiedz w języku angielskim jesli nie to niemieckim )

Pozdrawiam
Sebastian """""
Cytat: Sebastian71
Witam Państwa pilnie potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu krótkiego listu do sprzedawcy aut w niemczech który będzie zawierał kilka pytań był bym bardzo wdzieczny za pomoc :""" Witam Pana ,nazywam sie Sebastian pisze do Pana ponieważ jestem zainteresowany kupnem pańskiego samochodu marki : (.............. ) i mam kilka pytań czy auto posiada pełną dokumentacje serwisową jakie auto ma wady ,usterki czy jest możliwosc bezproblemowego powrotu na kołach 1000km+ i jaka jest Pana ostateczna cena ?
(Jeśli jest taka możliwośc bardzo bym prosił o odpowiedz w języku angielskim jesli nie to niemieckim )
Pozdrawiam
Sebastian """""
Toż ty nawet po polsku nie umisz, a chcesz kupować złom w obcym języku?
o co Ci chodzi trolu? :-(
edytowany przez Sebastian71: 02 sie 2013
Cytat: Sebastian71
o co Ci chodzi trolu? :-(
a tobie trolu o co? %==o