List o wakacjach

Temat przeniesiony do archwium.
Przetłumaczy ktoś mi na niemiecki list? Chcę proste zdania, bo w gimnazjum nie miałam niemieckiego, a teraz mam.. Niestety Pani nie rozumie, że nigdy się tego nie uczyłam i muszę napisać list tak jak wszyscy.

Niedawno wróciłam z moich wakacji. Byłam z kuzynką w Mielnie. Dostałam się tam pociągiem. Podróż minęła dobrze. Spałyśmy w małym hotelu. Było słonecznie, spędziłyśmy bardzo dużo czasu nad morzem. Pływałyśmy i opalałyśmy się. Wieczorem wychodziłyśmy na imprezy. Obiady jadłyśmy w pobliskiej restauracji. Zwiedzałyśmy Mielno i pobliskie okolice. Wakacje minęły szybko, ale były wesołe i niezapomniane.

Coś takiego, możecie dołożyć coś od siebie :)
Kürzlich kam ich aus den Sommerferien zurück.
Ich war mit meiner Cousin in Mielno.
Ich kam mit dem Zug dorthin.
An die Reise kann ich mich gut erinnern.
Wir schliefen in einem kleinen Hotel.
Wenn es sonnig war, verbrachten wir viel Zeit auf dem Meer.
Wir schwammen und bräunten uns.
Am Abend gingen wir oft in die Disco.
Wir haben das Mittagessen in dem nächstgelegenen Restaurant eingenommen.
Wir haben Mielno und seine Umgebung besucht.
Meine Sommerferien sind sehr schnell vergangen, aber sie waren sehr lustig und unvergesslich.
Witam. Jak widzicie- jak znajomość języka obcego jest ważna. Sama się uczę kilku języków. Pragnę po ukończeniu studiów- zrobić certyfikat, czy coś innego, aby być tłumaczem języka obcego







[url=http://www.wwojtowicz.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego.html]www.wwojtowicz.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-francuskiego.html[/url]
Cytat: Zaubertrick
Ich war mit meiner Cousin in Mielno.
An die Reise kann ich mich gut erinnern.
Wenn es sonnig war, verbrachten wir viel Zeit auf dem Meer.
Am Abend gingen wir oft in die Disco.
edytowany przez klemens001: 16 lis 2015

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia