Jak zadać to pytanie?

Temat przeniesiony do archwium.
Jak zadać po niemiecku pytanie "jak osiągnąć sukces?"

Wie Erfolg haben? albo może Wie haben Erfolg? Albo zamiast "haben" ma być "erzielen"?
Wie hat man Erfolg?
Napisane poprawnie. Mozna tez napisac:
Wir werde ich erfolgreich?

Tu jest wiecej przykladow:
https://www.google.de/search?client=opera&q=Wie+hat+man+Erfolg%3F&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
Cytat: BratGlupiegoHenka
... Mozna tez napisac:
Wir werde ich erfolgreich?
Napisac mozna szytko. Mozna tez napisac:
Wir werden uns ich erfolgreich euch?
edytowany przez heniekh: 07 kwi 2018
Cytat: heniekh
Cytat: BratGlupiegoHenka
... Mozna tez napisac:
Wir werde ich erfolgreich?
Napisac mozna szytko. Mozna tez napisac:
Wir werden uns ich erfolgreich euch?

Heniek, ty przygłupie. Zwykła literówka i zamiast e została naciśnięta litera obok czyli r.
Byś miał nieco więcej oleju we łbie, to byś napisał poprawnie i byłoby po ptokach.

Wie werde ich erfolgreich?
Cytat: BratGlupiegoHenka
Heniek, ty przygłupie. Zwykła literówka i zamiast e została naciśnięta litera obok czyli r.
Byś miał nieco więcej oleju we łbie, to byś napisał poprawnie i byłoby po ptokach.

Wie werde ich erfolgreich?
Sie nie ciskaj, jak myslisz, ze to kogo obchodzi. Litery na klawiszach sa duze i masz 30 minut na poprawki. Matolstwo bierze twoje mozgowe sraczkie za dobra monete. Jak juz doradzasz, to porzondnie i bez oleju. Co to ja jestem jaki pacholek od poprawiania? Ty jestes.
Cytat: heniekh
Cytat: BratGlupiegoHenka
Heniek, ty przygłupie. Zwykła literówka i zamiast e została naciśnięta litera obok czyli r.
Byś miał nieco więcej oleju we łbie, to byś napisał poprawnie i byłoby po ptokach.

Wie werde ich erfolgreich?
Sie nie ciskaj, jak myslisz, ze to kogo obchodzi. Litery na klawiszach sa duze i masz 30 minut na poprawki. Matolstwo bierze twoje mozgowe sraczkie za dobra monete. Jak juz doradzasz, to porzondnie i bez oleju. Co to ja jestem jaki pacholek od poprawiania? Ty jestes.

Równo pod sufitem to ty nie masz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie