Pomoc w tlumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam potrzebuje napisac list do właściciela po niemiecku : Mogę płacić z góry jak tylko zostanie naprawione okno oraz ogrzewanie. Przypominam ze mialobyc to zrobione Maj 2019 a mamy listopad. Oczekuje jak najszybszej naprawy usterek do konca listopada w przeciwnym razie trzeba zanizyc czynsz. ze wzgledu na okres zimowy część lokalu nie nadaje sie do uzytku albo bede musiał rozwiązać umowe.
Es tut mir sehr leid, das zu sagen.
da ist ein Problem. weil das fenster und die heizung noch nicht repariert wurden. Sollte sich dies ändern, bezahle ich diesen Monat gerne im Voraus.
Cytat: Bossoftheallbosses
Witam potrzebuje napisac list do właściciela po niemiecku : Mogę płacić z góry jak tylko zostanie naprawione okno oraz ogrzewanie. Przypominam ze mialobyc to zrobione Maj 2019 a mamy listopad. Oczekuje jak najszybszej naprawy usterek do konca listopada w przeciwnym razie trzeba zanizyc czynsz. ze wzgledu na okres zimowy część lokalu nie nadaje sie do uzytku albo bede musiał rozwiązać umowe.
Mokiego się nie spodobało, czy sieroctwo nie wie osocho?
Cytat:
Mokiego się nie spodobało, czy sieroctwo nie wie osocho?
ty jestes sierota xD

Filipek19 dzięki. Chcialem zeby w liscie tez bylo ze jezeli nie naprawi to bede Musial dac wypowiedzenie a potrzebuje to poniewaz w de najpierw trzeba dac upomnienie przed wypowiedzeniem.
Cytat: Bossoftheallbosses
Cytat:
Mokiego się nie spodobało, czy sieroctwo nie wie osocho?
ty jestes sierota xD

Filipek19 dzięki. Chcialem zeby w liscie tez bylo ze jezeli nie naprawi to bede Musial dac wypowiedzenie a potrzebuje to poniewaz w de najpierw trzeba dac upomnienie przed wypowiedzeniem.
Nie wie osocho, więc sieroctwo jest bardzo jasne i precyzyjne. Philipka możesz sobie bez dziękowania unter die Vorhaut naijubla.
Ich habe so einen großen Wunsch, dass die heizug gut funktionieren würde und das fenster diesen sichtbaren Defekt nicht mehr hätte.

Deshalb bitte ich darum.
Ich möchte nicht, dass dieses Problem https://www.linguee.pl/polski-niemiecki/search?source=auto&query=%2C+spowoduje+to+powa%C5%BCne+konsekwencje&cw=546
Cytat: Filipek19
Ich habe so einen großen Wunsch, dass die heizug gut funktionieren würde und das fenster diesen sichtbaren Defekt nicht mehr hätte.

Deshalb bitte ich darum.
Ich möchte nicht, dass dieses Problem https://www.linguee.pl/polski-niemiecki/search?source=auto&query=%2C+spowoduje+to+powa%C5%BCne+konsekwencje&cw=546
Bosek, Phipipek robi sobie z ciebie jajca kwadratowe, a ty mu jeszcze dziękujesz. Sieroctwo!
Cytat: heniekh
Bosek, Phipipek robi sobie z ciebie jajca kwadratowe, a ty mu jeszcze dziękujesz. Sieroctwo!

Let it snow, let it snow, let it snow.
i dobrze mi z tym
ja to mysle ze philipek ma tez inne obowiazki niz siedzenie i pisanie rozwiazan problemow. chodzi o to ze mozesz sobie napisac to na tysiace innych sposobow, moze i miliardy bo chyba tyle jest gwiazd w galaktyce a i tak bedzie znaczylo to to samo, to samo zycie. a nawet tak np https://youtu.be/IvsqIr0_cCQ
mamy klopot ty i ja..

Niech zamaluje wreszcie śniegiem ten piękny świat

..za to dziękuję dla sieroctwa wykonanie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia