Proszę o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
mam napisać opowiadanie o wakacjach z moją wakacyjną przygodą. z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek pomoc. nawet przetłumaczenie jednego zdania będzie wielka pomocą.

W minione wakacje zwiedziłam wiele ciekawych miejsc. Byłam w górach, nad morzem, oraz u mojej cioci, jednak jeden dzień sprawił, że te wakacje były niesamowite.

5 sierpnia byłam zaproszona na wesele mojego wujka. razem z moim przyjacielem juz od rana pomagalismy mu w przygotowaniach. wujek pożyczył nam samochód, żebyśmy mieli czym przyjechać na ślub.

zbliżała się godzina 15, my zawieźliśmy rodziców wujka do kościoła. wtedy przypomniałam sobie, że zapomniałam z domu ślubnej kartki. zostawiliśmy rodziców wujka pod kościołem i pojechaliśmy do domu.
padał deszcz, my byliśmy już spóźnieni. jadąc ulicą wyszyńskiego mieliśmy stłuczkę (kolizję). Zdenerwowana kobieta wybiegła z samochodu i zaczęła na nas krzyczeć. zadzwoniła na policję. mój przyjaciel dostał mandat, samochód był rozbity, ale na szczęście zdążyliśmy na końcówkę mszy. mamy nauczkę, ale cieszymy się, żę nic nam się nie stało.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa