Prosze o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium
Jeœli moje zasoby finansowe i czasowe byłyby nieograniczone to jako miejsce podróży wybrałabym się na jedna z wysp Morza Karaibskiego Kubę. Poleciałabym tam samolotem wraz z moimi przyjaciółmi lub rodzinš. Zamieszkalibyœmy w luksusowym hotelu, oczywiœcie z basenem, co tłumaczy maje zamiłowanie do pływania. Kuba uchodzi za ojczyznę tańców latynoamerykańskich i może właœnie dlatego byłaby celem mojej podróży. Pomysł na spędzenie wymarzonych wakacji własnie tam zrodził się po obejrzeniu filmu Dirty Dancing 2. Prócz tańca wieczorami w klubach Hawany na pewno zwiedziłabym tamtejsze zamki, koœcioły oraz ratusz miejski. Chciałabym poczuć klimat tamtejszych miast. Atrakcjš dla mnie bylby również kontakt z mieszkańcami oraz poznanie kubańskiej kultury. Prócz Hawany chciałabym pojechać do Santiago de Cuba, Matanzas, Santa Clara i Nuevotas. Urozmaiceniem zwiadzania byłoby nurkowanie w ciepłych wodach morza otaczajšcego wyspę lub rejsy statkiem na inne wyspy archipelagu. Myœlę, że byłaby to podróż mojego życia - spełnienie najskrytszych marzeń. Kto wie może kiedyœ uda mi się dotrzeć do krainy salsy i rumby?