Przetlumacz mi to ktos plissssssssss

Temat przeniesiony do archwium.
Ich habe meine Sommerferien mit meiner Familien verbracht. Im Juli war ich bei meiner Tante in Deutschland. Ich habe im See gebadet. Manchmal bin ich Rad gefahren. Ich habe die Stadt besichtigt. Ich habe viele Foto gemacht. Im August war ich zu Hause. Ich habe mit meine Bruder gespielt. Ich habe Computer gespielt. Wenn das Wetter warm war, bin ich zum Fluss gagangen. Ich habe mich gesonnt. Am Abends habe ich mich mit Freunden getroffen. Wir haben Lagerfeuer gemacht. Zum dritten mal war ich in der Slowakei. Es war toll. Meine Sommerferien haben sich gelohnt, denn ich habe neue Leute kennen gelernt.
Niech mi ktos to na polski przetlumaczy
Spędziłam moje wakacje z moją rodziną. W lipcu byłam u mojej cioci w Niemczech. Ja pływałam w jeziorze. Czasem jeżdziłam rowerem. Zwiedziałam miasto. Robiłam wiele zdjęć. W sierpniu byłam w domu. Ja grałam z moim bratem. Grałam na komputerze. Kiedy pogoda była ciepła, chodziłam pieszo. Opalałam się. Wieczorem spotykałam się z Przyjaciółmi. My robiliśmy ognisko. trzeci raz byłam w Słowacji. Było świetnie/super. Moje wakacje opłacały się (?), ponieważ poznałam nowych ludzi.
spędiłem moje wakacje z rodziną. W lipcu byłem u mojej ciotki w Niemczech. Kąpałem się w morzu.Czasami jeździłem na rowerze. Zwiedziłem miasto. Zrobiłem wiele zdjęć. W sierpniu byłem w domu. Grałem (bawiłem się)z moim bratem. Gdy pogoda była ładna chodziłem nad rzekę. Opaliłem się.Wieczorami spotykałem się z przyjaciółmi. Robiliśmy ognisko. Trzeci raz byłem na Słowacji. Było swietnie. Moje wakacje się udały , poniewaz poznałem nowych ludzi.
tam w ostatnim zdaniu powinno byś chyba gelungen a nie gelohnt bo to znaczy opłcać się:)
OK lepiej troche blendow bo się nauczycielka kapnie
viele Fotos
i jeszcze:
Ich habe meine Sommerferien mit meiner Familie verbracht. Im Juli war ich bei meiner Tante in Deutschland. Ich habe im See gebadet. Manchmal bin ich Rad gefahren. Ich habe die Stadt besichtigt. Ich habe viele Fotos gemacht. Im August war ich zu Hause. Ich habe mit meinem Bruder gespielt. Ich habe Computer gespielt. Wenn das Wetter warm war, bin ich zum Fluss gegangen. Ich habe mich gesonnt. Abends habe ich mich mit Freunden getroffen. Wir haben Lagerfeuer gemacht. Zum dritten mal war ich in der Slowakei. Es war toll. Meine Sommerferien haben sich gelohnt, denn ich habe neue Leute kennen gelernt.

można mówić 'gelohnt'
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia