Wakacje bez rodziców?? Czy z rodzicami ???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam prosbe zeby tos mi napisal wypracowanie na temat: Czy lepiej jest jechac z rodzicami na wakacje czy bez opiekunów ( mysle ze bez rodzicow) ??? Pisałam juz raz i niesety okazalo sie ze praca jest nie na temat. Prosze wiec aby ktos mi to napisal. :( w miare szybko... :( poniewaz mam to napisac na 25 wrzesnia :(
chyba cię pogięło!!!!!!!!
qrcze przynajmniej kilka zdan,nie wiem jak to napisac ;/
pisalam sama to wypracowanie i dlatego mam zle :( pomagala mi siostra ;/ pomocy!!! moze byc odp ze z rodzicami wole jezdzic wszyskto jedno tylko kilka zdan :) ;*****
sproboj chociarz

(ciag dalszy: https://niemiecki.ang.pl/prosze_zagladnijcie_i_poradzcie_11519.html)
pisalam juz raz i bylo zle; wlasnie o to chodzi ze caly dzien siedze na tym :/ ale nic przeziebienie nie daje mi myslec eh :/ pomocy..
sorry:

Gdzie bez czynu sama rada,
Biada radźcom, dziełu biada.
http://www.zdf.de/ZDFde/inhalt/21/0,1872,3972341,00.html
A moze kilka zdan ??

Wakacje bez rodzicow? Nie to nie dla mnie. Z rodzicami czuje sie bezpieczniej. Mysle ze nie jestem na tyle dorosla zeby wyjechac sama. Pozatym dobrze dogaduje sie z rodzicami, mamy takie same zainteresowania. Lubie spedzac z nimi czas wolny... Pomocy ;/
sorry:

jestes chyba na tyle dorosla, zeby wiedzic, ze wlasna praca sie liczy. Nauczysz sie dla siebe a nie dla szkoly!
hmmm nie wiem nie bardzo wiem o co tam chodzi ;(
Wakacje bez rodziców?
gdybym wiedziala jak to napisac to bym napisala... ale nie wiem wiec szukam pomocy. chociaz te kilka zdan co napisalam ze z rodzicami... nie moge juz!
nie moge juz = ja tez nie...
eh :( prosze o pomoc...
Wakacje bez rodzicow? Nie to nie dla mnie. Z rodzicami czuje sie bezpieczniej. Mysle ze nie jestem na tyle dorosla zeby wyjechac sama. Pozatym dobrze dogaduje sie z rodzicami, mamy takie same zainteresowania. Lubie spedzac z nimi czas wolny.

(~)

Ferien ohne Eltern? Das ist nichts für mich. Mit den Eltern fühle ich mich besser. Ich denke, ich bin noch nicht groß genug, um alleine zu fahren. Außerdem verstehe ich mich mit meinen Eltern gut. Wir haben die gleichen Interessen. Ich verbringe gern meine Zeit mit ihnen.
dziekuje ;* dobre i tyle :) ... tylko ze to ja mam napisac na okolo 150 słów to ja nie wiem o czy ja mam sie tam rozpisywac ;/ ... jakie mam jescze argumenty wymienic;/?? dlaczego z rodzicami?? nie wiem ... ;/ ale dziekuje bardzo za te kilka zdan ;*
a moze napiszesz mi jeszcze kilka zdan? tylko ja nie wiem o czym to jeszcze pisac ;/ bo to ma byc wypracowanie ;/ na 150 slow, i tak sie zastanawiam co tu jescze dopisac?? jakie argumenty jescze mam wymieniac ??? nie wiem
Moze jescze kilka zdan?? ;p Przepraszam ze tak zawracam glowe... ale wszytsko to robie niestety w ostatniej chwili: Wakacje z rodzicami sa bardzo interesujace. Pozatym za wszystko zaplaca. Dlatego lubie bradzo wyjezdzac ze swoimi rodzicami. Rodzice to moi przyjaciele i kazda chwila spedzona z nimi jest niezapomniana.
prosze~!!!
jescze tylko te kilka zdan!!
bardzo bardzo prosze! jakos wynagrodze to, odrobie:) moze jak kiedys cos pomoge ??
eh :)
dziekuje i bardzo prosze :)
Mokotow = x
to jak jescze tylko to prosze :> odwdziecze sie jakos :) eh ;/ dziekuje bardzo ;*
Wakacje z rodzicami sa bardzo interesujace. Pozatym za wszystko zaplaca. Dlatego lubie bradzo wyjezdzac ze swoimi rodzicami. Rodzice to moi przyjaciele i kazda chwila spedzona z nimi jest niezapomniana.
prosze jescze tylko to juz daj spokoj :) bardzo bardzo bardzo prosze ;*
PROSZE!!!! TYLKO TE ZDANIA :( ;*
:(((((((( tylko te zdania.... eh :(((
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO PROSZE I CZEKAM NA ODPIS :(( ;*
proponuję żebyś w jakiś sposób dopadła Deutsch Aktuell nr 17, tam jest to czego potrzebujesz, tzn Ferien mit der Clique. Fajnie opisane:)
Temat przeniesiony do archwium.