obrazek

Temat przeniesiony do archwium.
http://img243.imageshack.us/img243/2156/obrazekrr7.png

Czy ktoś mógł bym mi pomóc w przetłumaczeniu wyżej załączonego obrazka. 3-4 zdanka. Bardzo będę wdzięczna :*
*w opisaniu nie przetłumaczeniu :]
no to napisz jak umiesz, a my poprawimy...czy ta pomoc miała polegać na odwaleniu za ciebie całej roboty??
Auf dem Bild gibt es zwei Personen ein(?) Man und ein(?) Frau. Sie unterchalten sich.

Jak powiedzieć że oni rozmawiają w kuchni. Oraz że on są młodzi.?

Co można jeszcze o nich powiedzieć.? Ja za bardzo nie wiem i nawet nie wiem jak to wyrazić. Prosze o pomoc!
Aud dem Bild gibt es zwei Personen, ein Mann und eine Frau. Sie unterchalten sich in der Küche. Sie sind jung.
dzięki wielkie!! Ma ktoś jakiś pomysł choćby jedno zdanie co można jeszcze o tym obrazku powiedzieć??
auf, unterhalten :D entschuldigen heh
Dlaczego nie popatrzysz spokojnie na ten obrazek i nie zrobisz listy co na nim widzisz i co o nim myslisz. Napisz pozniej krotki tekst po polsku, przeltumacz na niemiecki a pozniej mozna go na forum poprawic.

Moja propozycja: mozna powiedziec, ze widac tez meble na obrazku, ze stoja przy kuchence i ze ta kobieta cos robi (nie wiem dokladnie co).
mozesz tez powiedziec czy to pogawedka, czy powazna rozmowa, czy moze klotnia.
Czy to malzenstwo? Potem mozesz napisac co ci sie z tym obrazkiem kojarzy albo poprostu wyrazic przypuszczenia. Moze dyskutuja o kupnie czegos itd. itp.

Zadania domowego jednak za ciebie nie odrobie :-)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie