niemiecki- zdania

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 66
poprzednia |
Potrzebuje pomocy z niemieckiego
Proszę o sprawdzenie tych zdań.
Im 2025 Jahre werde ich verhairatet sein.
Im 2025 Jahre werde ich ein kind haben
Im 2025 Jahre werde ich Erfolg in Beruf haben
im Jahre 2025 werde ich als Reporter arbeiten
Im 2025 Jahre werde ich viel Geld Verdieren
Im 2025 Jahre habe ich ein Kind
Im 2025 Jahre werde ich neie eigene Wohnung.

oraz proszę o pomoc w przetłumaczeniu tych zdań na j.niemiecki
W 2025 Pojade na wakacje do Paryża
W 2025 roku zwiedzę Rzym
W 2025 będę bardzo dobrze umiała angielski.

Pozdrawiam
licze na waszą pomoc :)
bardzo zależy mi na przetłumaczenie tych 3 zdań.
Po pierwsze: Nie baw sie w diego, ktory dat nie umie, mowi sie: Im Jahr(e) 2025 ... albo: 2025 ... Im 2025 Jahre nie ma!

reszta: verheiratet, Kind, im Beruf erfolgreich sein, verdienen, werde ich ein Kind haben, eine eigene Wohnung haben.
to lepiej zrezygnuj z porad dociekliwiutkiego i wprowadz im 2025 do google
a podrugie dociekliwiutki nie badz bezczelny w stosunku do postowiczow bo nie jestes asem z niemieckiego i masz mlo pojecia o tym co jest dobrze a co zle i nie wprowadzaj w blad ludzi tutusiu
Schätzungen gehen davon aus, dass im 2025 etwa zwei Drittel der ...13. Okt. 2010 ... Fotos auf FOCUS Online: Schätzungen gehen davon aus, dass im 2025 etwa zwei Drittel der Weltbevölkerung – ca. 5,5 Milliarden Menschen – in ...
www.focus.de/.../schaetzungen-gehen-davon-aus-dass-im-2025-etwa-zwei-drittel-der_mid_765095.html
podaje przyklad dociekliwiutki ze jestes jeszcze na baaaaardzo niskim poziomie i nie szuraj
Im 2025 werde ich verheiratet sein.
Im Jahr 2025 werde ich verheiratet sein.
Im Jahr 2025 werde ich ein Kind haben.
Im Jahr 2025 werde ich Erfolg im Beruf haben.
Im Jahr 2025 werde ich als Reporter arbeiten.
Im Jahr 2025 werde ich viel Geld verdieren.
Im Jahr 2025 war ich ein Kind.
Im Jahr 2025 werde ich eine eigene Wohnung haben.

Im Jahr 2025 werde ich in den Sommerferien nach Paris fahren.
Im Jahr 2025 werde Rom besichtigen.
Im Jahr 2025 werde ich sehr gut Englisch können.
Diego, es ist nicht alles richtig, was in der Zeitung/im Internett steht.
im 2025 gibt es nicht, wenn schon, dann heisst es in 2025.
kochany duchu tego forum popatrz sobie dokladnie a potem mieszaj w glowkach postowiczow tyle ile chcesz
to jest artykul z focus a chyba wiesz co to jest focus bo ja czytuje to pismo jest cholernie drogie ale nie jest czesto wydawane
Im 2025?????!!!!! to jakis kiepski zart? In jeszcze rozumiem bo to anglicyzm, ale nawet anglicy nie mowia in the 2025!! okropne, i diego taki odrabia prace domowa gimnazjalistom, ktorzy nic nie umieja, i za teksty diego potem dostaja 4 (smiech na sali) no ale jak sie dat nie umie nawet!

http://www.spiegel.de/kultur/zwiebelfisch/0,1518,311727,00.html

Wszystkim polecam powyzszy artykul i mam nadzieje ze nikt nie bedzie sluchal glabow jak diego.
4+ to jest bardzo dobra ocena chlopak zaliczyl semestr a ty nie mogles mu pomoc hm? Zmien nauczyciela niemieckiego bo zardzeial i nie idzie z rowojem jezyka niemieckiego im Jahre .... to mowia staruszkowie niemieccy ktorzy jeszcze pierwsza wojne pamietaja poczytaj sobie focus jak wiesz co to jest a potem podyskutujemy
Suche Suchergebnis für „im 1954” 15 Treffer in der Duden-Suche

mysle ze teraz wystarczy na ten temat duden jest duden i z nim nikt nie moze konkurowac




Treffer in der Duden-Suche3 Treffer in Duden - Geographische
Nie chce mi sie z toba juz dyskutowac. Dostales 4+ za 6 zdan skladajacych sie z 5-10 slow na temat "jak spedzilem wczorajszy dzien", przy czym nauczycielka, podziwiajac ze jej uczen nic nie rozumiejacy oddal prace, zamiast dac mu 3 dala ma 4+ na zachete. Szkoda ze nie zauwazasz ze to odzwierciedla twoje umiejetnosci, albo lepiej mowiac: ich brak!
Smieszne, ze juz nikt nie reaguje na to, co tu wypisujesz. Jakie forum, tacy uzytkownicy, jacy uzytkownicy, taki poziom.
jak zwykle nic nie zrozumiales temat byl o przyszlosci i z uporem maniaka robisz ze mnie chlopa a ja jestem baba slyszysz baba jestem nie potrafisz prostej rzeczy zapamietac ze diego to baba a chcesz sie wypowiadac o moich umiejetnosciach tutusiu tut
nikt nie musi reagowac bo i po co posmiac sie moga ludzie tak jak ja sie czesto smieje z roznych wpisow
zrozum jedno pajacu: nie ma Im 1954, Im 2025 !!! A in 2025 jest anglicyzmem! Jak mozna kur.. nie umiec takich rzeczy i na forum doradzac dzieciakom?
ale pan duden mowi cos innego i jak czesto sie tak pisze powie ci pan googuel moj kochany dociekliwiutki chlopaczku
Im 2025 ist
Im Jahr 2025 ist

Von:Deutsch▼Nach:Polnisch▼Text oder Webseite übersetzenIm 2025 ist
Im Jahr 2025 ist
Übersetzung von Deutsch nach Polnisch
W roku 2025,
W roku 2025 r.
czyli obojetnie co powiesz forma im 2025 jest prawidlowa i czy pierwszy czy drugi wariant wezmiesz znaczy to samo im oznacza in dem
Ok! Viel Spaß noch! :-)
moje sloneczko poszlo a szkoda
dajecie sobie spokuj, nikt na tym nie wygra.

@diego

"im 2010" gibt es nicht, weil sich "im == in dem" auf nichts bezieht/nicht auf eine Zahl. Wenn du aber "das Jahr" hättest, hätte das dann gepasst und es wäre auch in Ordnung gewesen! Im Jahr 2010.
edytowany przez Japanese: 30 paź 2010
japa ob im oder im jahr obydwie formy sa prwidlowe to mowi duden i google
Rot-Blau.com - Wuppertaler SV„Größere Umbaumaßnahmen im 1954 sind nicht mehr geplant, sehr wohl aber auf lange Sicht ... Im 1954 finden jetzt immer alle Fanabende mit Fans, Spielern, ...
www.rot-blau.com/index.php?open=fantreffs - Im Cache
Vodafone: „Wir bringen IPTV im 2010 auf den deutschen Markt!“Vodafone startet 2010 ebenfalls ein eigenes IPTV-Angebot. Soviel scheint bereits sicher. Wir sprachen mit Vodafone über die Absichten und geben einen ersten ...
www.iptv-anbieter.info/.../vodafone-bringt-iptv-2010-auf-den-markt/ - Im Cache - Ähnliche Seiten
Institut für Sozialarbeit und Sozialpädagogik e.V. ...26. März 2010 ... Zusatzqualifikationen Start im 2010 bzw. 2011 ... 2010. Modul 1: 17.-19. Nov. 2010, Qualifizierungsreihe für Fachkräfte im ASD ...
www.iss-ffm.de/.../zusatzqualifikationen-start-im-2010-bzw-2011.html - Im Cache
Gartner positioniert CoreMedia als Visionär im 2010 Web Content ...27. Aug. 2010 ... CoreMedia, ein Anbieter von Web Content Management-Lösungen , wurde von Gartner, Inc. als Visionär im 2010 Web Content Management Magic ...
www.contentmanager.de/.../news_h41797_gartner_positioniert_coremedia_als_visionaer_im.html - Im Cache
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 66
poprzednia |

« 

Do autora strony - uwagi, propozycje

 »

Życie, praca, nauka