Proszę o sprawdzenie recenzji

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
bardzo proszę o sprawdzenie i ewentualne poprawienie mojej pracy. zamieszczam poniżej również polską wersję.

Vor einiger Zeit las ich ein sehr interessantes Buch. Auf dem cover des Buches "Die 4-Stunden-Woche," wir sehen der Warnung: “Dieses Buch kann machen, dass befreist du von der Arbeit!” Ich finde, dass diese Erklärung ist richtig. Ich denke, dass dieses Buch kann Deine Leben, Überzeugungen und werten ändern.
Der Buchurheber Timothy Ferris presentiert alles, was brauchst du zu sein freier Mann. Du findest hier viele neuen Konzepten und Tippsen, wie das Arbeitleben leichter machen.
Das Buch ist sehr gut geschrieben, weil Tim unter Berufung auf sein Leben, wird ausführlich erläutert, was machen wir mussen, damit:
- mehr freie Zeit haben
- eine harte Arbeit jemanden geben
- mehr verdienen
- der Chef für Sie werden
- über die Welt reisen und seine Leben lieben
Ich empfehle dieses Buch allen. Das ist das beste Lesung der Welt.


Jakiś czas temu przeczytałem bardzo ciekawą książkę. Na okładce "4-godzinny tydzień pracy" widzimy ostrzeżenie: „Ta książka może sprawić, że zwolnisz się z pracy!” Uważam, że to zdanie jest prawdziwe . Myślę, że książka ta może zmienić Twoje życie, przekonania i wartości.
Autor książki, Timothy Ferris prezentuje wszystko, co potrzeba aby stać się wolnym człowiekiem. Znajdziesz tu wiele nowych koncepcji i porad, jak ułatwić sobie życie.
Książka jest napisana bardzo dobrze, gdyż Tim, opierając się o własne życie, jasno tłumaczy co musimy zrobić, aby:
- mieć więcej wolnego czasu,
- zlecić komuś swoje trudne zadania,
- powiększyć swoje dochody,
- być samemu dla siebie szefem,
- podróżować po świecie i cieszyć się życiem
Polecam tą książkę każdemu. Do najlepsza lektura na świecie.

Z góry wieelkie dzięki : )
Filip, hast du es schon gemerkt? Wenn du Dr. Gugle nimmst, und zwar hirnlos, dann musst du ihn um Hilfe bitten. Er macht das gerne für dich. Toczka w toczkie eingefügt. Ich korrigiere keine Maschinen.
Proszę chociaż o sprawdzenie.. Pomagalem sobie trochę translatorem, ale nie jestem pewien, czy to jest dobrze napisane.
do kitu. Nie ma czego sprawdzac.
a mógłbyś przedstawić, co jest źle? Czy tylko tak piszesz, bo szukasz zaczepki, albo nudzi Ci się w domu? Bo jak widzę, nie tylko mi piszesz takie rzeczy, kolego
edytowany przez Filip_212: 30 lis 2010
Cytat: hammel
Filip, hast du es schon gemerkt? Wenn du Dr. Gugle nimmst, und zwar hirnlos, dann musst du ihn um Hilfe bitten. Er macht das gerne für dich. Toczka w toczkie eingefügt. Ich korrigiere keine Maschinen.
Dobrze widzisz, kolego. Nudzi mi sie w domu. Szukam zaczepki. Beide Versionen - Volltreffer. Zawodolony?
Nie pyskuj, lecz zabierz sie do poprawy twojego Gugla, jesli ci w domu nudno i szukasz u mnie guza. Bo widze, ze wszedzie twoje bzdury piszesz, zamiast pracowac, leniwcu, kolego.
@Filip 212 - nie ważne czy Hammel, bongo, forumgeist, midrep czy f-dżej, to taka zabawa naszego kolegi (też germanista, bardzo dobry zresztą, ale co z tego), nawet on czasem dla jaj komuś coś zrobi ... na złość :). https://niemiecki.ang.pl/profil/427987
Asgard, nie madruj. Filip sobie nawet nie zadal trudu zrozumiec, co mu Gugle wyplul i jeszcze sie rzuca. A ty podlewasz jeszcze oliwy do ognia, jako ten sympatyczny z spamanin. Przychodzisz tu tez dla odprezenia sie po waszych uprzejmosciach? Tlucz sie u siebie i zostaw mnie w spokoju. Zajmij sie twoimi zebrakami na waszym podworku i odczep sie rzepie.
btw. Filip i tak do was przyjdzie. Nie ma wyjscia- On musi mi teraz tylko "pokazac", kto tu jest glupszy.
Cytat: Filip_212
a mógłbyś przedstawić, co jest źle? Czy tylko tak piszesz, bo szukasz zaczepki, albo nudzi Ci się w domu? Bo jak widzę, nie tylko mi piszesz takie rzeczy, kolego

na kiedy potrzebujesz ta prace Phillipku
Vor einiger Zeit habe ich ein sehr interessantes Buch gelesen. Es heißt "Die 4-Stunden-Woche". Auf seinem Cover steht folgende Warnung: "Das Buch kann verursachen, dass du deine Stelle kündigst!" Ich finde, an dem Spruch ist was dran. Ich bin der Meinung, dass das Buch tatsächlich das Leben, unsere Überzeugungen und Prioritäten verändern kann. Der Buchautor, Timothy Ferris, zeigt, wie man ein freier Mensch werden kann. Man findet in dem Buch viele neue Konzepte und Ratschläge, die einem das Leben einfacher machen. Es ist sehr gut/zugänglich geschrieben. Aufbauend auf der eigenen Erfahrung beschreibt Tim/der Autor, was man machen muss, um:
- mehr Freizeit zu genießen
- schwierige Aufgaben an andere zu delegieren
- sein Einkommen zu verbessern
- sein eigener Chef zu werden
- durch die Welt zu reisen und das Leben zu genießen
Ich kann das Buch jedem weiter empfehlen. Es ist die beste Lektüre der Welt!
white-apple wielkie dzięki ;)

Chyba to był mój pierwszy i ostatni post na tym forum, bo niektórzy użytkownicy, automatycznie swoją osobowością i dziwnymi postami odpychają nowych forumowiczów.

Pozdrawiam
Filip, spójrz tutaj: http://goo.gl/d01S1
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje