proszę o sprawdzenie i porawki ;)

Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna
dewociejesz juz staropanienstwo to straszna rzecz
Cytat: white-apple
Cytat: Tamod
no niestety nie, gdybym spotkał, miałyby kłopoty z chodzeniem :)

Lubisz skwierczące skwarki? :D

oj zalatujesz pegeerem oj oj oj
U nas są sklepy prowadzone przez ruskich, którzy sprowadzają towar z prawie całej Europy wschodniej. Polska, Rumunia, Bułgaria, Węgry i takie tam... Nałogowo kupuję u nich węgierskie skwarki. Są grube i chrupiące, oraz lekko dobrze przybrązowione. Kalorienredutiert. 100% Schwein im Schwein!
Smakują bosko!
Poza tym jest polska Podwawelska, Krakowska, Wiejska, Toruńska oraz cudowny polski salceson.
Ponadto polecam:
http://www.polnischershop.de/?p=2
dzis dostalam w prezencie polska kaszanke miam miam
No, nareszcie zaczyna się przywoita tematyka.
Kaszankę też mamy, polskie fraknkfurterki, kabanoski, Krupniok, wędzone udka kurczacze, polskie zupy w proszku (Winiary), polskie flaki, fasolka po bretoński i inne paskudztwa. Ptasie mleczko, śliwki w czekoladzie i inne słodycze... O polskim piwie wcale nie wpsominam, bo Tyskie robiło akcję na EM: każda skrzynka Tyskiego miała, jako dodatek, polską flagę narodową (ale znapisem "Tyskie"). Nie trzeba mieć prezentów. Idzie się do ruska, i po ptokach.
ps. w wolnych chwilach spirytusinek najdestylowaniuchniejszy z 96 obrotów na minutę.
edytowany przez irkamozna: 04 lip 2012
Cytat: irkamozna
O polskim piwie wcale nie wpsominam, bo Tyskie robiło akcję na EM: każda skrzynka Tyskiego miała, jako dodatek, polską flagę narodową (ale znapisem "Tyskie").

koncernowe piwa to siki
wszystko jedno...pogadaj trochę z nami, marudo....
Lukar i tak to wszystko zaraz bezmyślnie wychrzani (jak widać po całym dzisiejszym dniu), bo to koński łeb, więc, o co cho...
edytowany przez irkamozna: 04 lip 2012
Oj, Diegusiu, Diegusiu, wiesz jaką mam nad tobą przewagę? Ty sobie możesz tylko wyobrażać jak wygląda moje życie prywatne :), tymczasem ja wiem, że kochane córeczki mieszkają na Pankow, a nie Charlottenburg, a Helence się nieźle przytyło. Pozdrawiam!
Lukar i tak to wywali...
Z Diegusiem się w międzyczasie pokomplikowało, bo Hannes kupił jej sticka na prepaid i ona musi oszczędzać piniondze. To, co w południe się odbywa, to jest jedynie z tej psychiatrycznej kliniki, gdzie ona pracuje. Znaczy: na konto pracodawcy. Wieczorami musi Diego prywatnie pieścić Hannesa. Ale... Lukar został taki sam. Ni czorta się Niemca nie poduczył. Wałi, jak zwykle "pa wsiech". (jak już pewnie zauważyłaś).
Japanese występuje pod kilkoma postaciami, bo go belauschen vel. verschleinen już dawno wk...wiła. Poza tym typowe pokemoństwo.
Przecież Johann to pedał, i tak, że jej w ogóle sticka funduje ;)
Hm... pedał, czy nie pedał, ale, żeby mieć spokój w domu, to robi się w życiu różne rzeczy, na które zwykle nie ma się najmniejszej ochoty. Im Namen des Hausfriedens.
Pewnie masz rację. A że swojego sticka nie chce użyczać to musi USB chociaż.
Diego melduje się czasem nagle wieczorem, ale to jest bardzo rzadko. Pewnie ma racjonowane. No, ktoś musi przecież Hannesowi prać gacie i skarpetki. Ale, "ramowo" rzecz biorąc, to nie jest straszne, bo Lukar lutuje,jak durny i nie daje się tutaj nikomu rozwijać. Najbardzie lubi takich, co to "chu...ami" rzucają i takie te...Ale, mi już się dawno znudziło raportowanie, bo to nie ma przyszłości. Dewiza tego forum, to "gnojstwo for president" und das macht diesen ganzen Spass. O to cały czas chodziło i jest już prawie w idealnym stanie. Jeśli zajrzysz w angielski dział, to tam jest jeszcze gorzej.
...ale, lepiej nie zaglądaj, bo ci wszystko opadnie z rozpaczy...
Oj na angielskim juz bylam. Zdawalam ostatnio certyfikat i jakies 2 miesiace temu szukalam ksiazek. Jak weszlam tak jeszcze szybciej wyszlam, nie piszac ani slowa.
Mój Fazit: same jajcuny.
Tylko oni jeszcze o tym nie wiedzą. I nie chcą wiedzieć.
Ale wyszczekane są wszystkie, jakby byli już Bachelorami (u nas się mówi Bachelor = "a'Bacherl...." = Witzbold - sehr gelinde ausgedrueckt).
Wie war das in dem polnischem Spruch?
Nie przejmuj się burzą! Ciesz się tańcem w deszczu --- (albo cóś w podobie na to)
... dlatego też uwilebiam piwo z Tamodem (siehe Forum: No a Hoibe bitte)
.... oraz bloga irkamozna = Njuws and Schmuhs
Cytat: white-apple
Oj, Diegusiu, Diegusiu, wiesz jaką mam nad tobą przewagę? Ty sobie możesz tylko wyobrażać jak wygląda moje życie prywatne :), tymczasem ja wiem, że kochane córeczki mieszkają na Pankow, a nie Charlottenburg, a Helence się nieźle przytyło. Pozdrawiam!

czy ty zasuszona stara panno myslisz ze ja sobie o tobie jakies wybrazenia snuje na podstawie twoich wypowiedzi wiem wiecej o tobie niz ty sama o sobie wiesz jestes zgorzkniala nudna zaniedbana nieatrakcyjna ze w 30 roku zycia jeszcze nie zalozylas rodziny i to twoja sprawa czy ty sadzisz ze ja bede wypisywala gdzie moje corki mieszkaja to tylko tak dla informacji to ciebie gowno obchodzi i nie ziej nienawiscia i zazdroscia odczep sie od moich corek bo zdychasz z zawisci ze one jezdza za raczke ze mna po berlinie mialas pewnie ojca pijaka ktory terrorysowal cala rodzine a teraz masz problem z facetami jak ci sie tylko uda daj sobie zrobic dziecko to ci sie polepszy hormony zaczna inaczej dzialac i wtedy odhamiejesz moze troszeczke
Cytat: irkamozna
Diego melduje się czasem nagle wieczorem, ale to jest bardzo rzadko. Pewnie ma racjonowane. No, ktoś musi przecież Hannesowi prać gacie i skarpetki. Ale, "ramowo" rzecz biorąc, to nie jest straszne, bo Lukar lutuje,jak durny i nie daje się tutaj nikomu rozwijać. Najbardzie lubi takich, co to "chu...ami" rzucają i takie te...Ale, mi już się dawno znudziło raportowanie, bo to nie ma przyszłości. Dewiza tego forum, to "gnojstwo for president" und das macht diesen ganzen Spass. O to cały czas chodziło i jest już prawie w idealnym stanie. Jeśli zajrzysz w angielski dział, to tam jest jeszcze gorzej.
...ale, lepiej nie zaglądaj, bo ci wszystko opadnie z rozpaczy...

irciu mam trzy minutki zaraz hannes zabiera mi styk a obok mnie lezy sterta zafajdanych majtek hannesa musze szybko je wyprac pa kochanie cmok
irciu twoje wypowiedzi przypominaja mi swietej pamieci zosie je tez zawsze jajka i cycki opadaly bo ja znowu glupot nawypisywalam ale to sprawia mi ogromna przyjemnosc ciebie i swietej pamieci zosie draznic hannes znoso to juz 22 lata biedaczysko
Dieguniu, ależ oczywiście, że sobie wymyślasz, bo nic o mnie nie wiesz :) Już samo założenie, że nie mam rodziny jest wyssane z twojej wszawej kociej łapy :) Ale jak to ci w czymś pomaga, to sobie używaj, chociaż tyle ci zostało.
no bo nic wiecej juz nie mam hannes pedal mnie zostawil corki poszly z domu a Diego moj koteniek tez sobie znalaz babe a ja siedze i mam 3 minuty na styka uf was ein Leben ,auf die Dauer kann man das nicht aushalten
poucz sie niemca lepiej i zacznij myslec o przyszlosci bo trzydziecha ci na karku siedzi a ty z anglika b kursy robisz jezeli angielski umiesz tak jak niemiecki to ho ho
przekroczylam swoj czas a te brudne gacie leza na srodku musze isc prac irciu
Gorąco proszę o sprawdzenie poprawności zdań i pytań :).

1. Mit wem geht sie dorthin? Sie geht mit meiner Freundin Manuel.
2. Wann geht sie in die Bibliothek? Sie geht am Dienstagnachmittag in die Bibliothek.
3. Wie lange fährt sie Inlineskates mit Antje? Sie fährt Inlineskates hindurch ein Uhr.
4. Wann hat sie einen Termin bei Dr. Heino ? Sie hat am Donnerstag um 17 Uhr einen Termin bei Dr. Heino.
5. Um wie viel Uhr beginnt Roberts Geburtstagsparty? Roberts Geburtstagsparty beginnt um19 Uhr.
6. Wo treffn sich die Freunde am Sonntag? Die Freunde treffen sich am Cafe " Elefant".
To jest temat "kkkkkaaaammmm", a nie twój. Nie rub burdlu na forum, patysiu!
Czyli mam założyć własny ? Na innych forach jest tak, że się podpinamy pod kogoś forum o podobnej tematyce. Ale już będę wiedzieć, że tutaj są inne zwyczaje :) Już nie robie "burdlu" :P.
Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego