POMOC podręcznik DIREKT 3B pilne

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy ma ktoś dostęp do podręcznika Direkt 3B albo direkt neu 3? Chodzi mi konkretnie o listę słówek z działu o ochronie środowiska.
Ja mam.
Pilne.
Czego się ślimaczysz? Masz też problem z ruterami?
Już raz dostałam odpowiedź, że pomocy od Twojej osoby nie uzyskam, więc automatycznie i w tym wypadku mogę udzielić jej sobie sama bo nie wydaje mi się, aby była inna niż ta sprzed 20 minut. Rutery, a w zasadzie ruter chodzi tak jak powinien.
No, to podeślij mi tego skana, skoro tak. A, ja o mojej odpowiedzi nic nie wiem na tego posta.
Moje pytanie brzmiało "Czy ktoś ma dostęp do podręcznika Direkt 3B?" Czyli to ja potrzebuję od kogoś pomocy w formie skanu lub zdjęcie listy słówek z konkretnego działu.
Przecież napisałem: Ja mam.
A odpowiedź wyżej napisałeś: No, to podeślij mi tego skana, skoro tak.
W tym poście wyżej?
Chyba chcesz ze mnie głupka zrobić. Piszesz, że możesz sobie sama odpowiedzieć, więc, jak teraz? Masz, czy nie masz?
Okay, ale nie rozumiem, dlaczego mnie od razu obrażasz?
Zacznijmy od początku. Napisałam dwa posty, w dwóch różnych wątkach bo nie wiedziałam, do którego będzie pasował. Odpowiedzi udzieliłeś na oba. W tym, pod jedną spytałam się czy w takim razie mogę liczyć na pomoc z twojej strony, odpowiedź brzmiała nie. A pod tym tematem chcesz jej jednak udzielić? A pisząc, że mogę sobie sama odpowiedzieć miałam na myśli to, że już raz napisałeś mi, że nie pomożesz. Skanu wortlisten z działu 25, potrzebuję nadal.
Myślisz, że ja twoje wątki kontroluję? Szkoda mi czasu, bo jestem leniwy. Mieszasz teraz totalnie. Nagle masz dwa wątki. Nic już nie ogarniam.
Co to "wortlisten"? po angielsku nie umię.
No to jest akurat po niemiecku. :)
heee? Założymy się, że nie?
Nie będę podważała twojego zdania, bo umiejętnościami z języka niemieckiego, przewyższasz mnie o wiele. W takim razie zgadzam się z Tobą, to nie jest po niemiecku, błąd w podręczniku. Ale wracam do tematu. Mogę liczyć na pomoc z twojej strony czy nadal będziesz dawał popis swojej zgryźliwości i złośliwości? :)
no teraz to ty dałaś "popis swojej zgryźliwości i złośliwości?", zamiast ładnie prosić to jedynie wymagasz.. wiesz co to kultura osobista. jest to coś zupełnie innego, od tego co reprezentujesz w tym momencie. ot tak sobie skomentowałam twoje poczynania.
diego, co ty się paćkasz z tym koczkodanem, przecież już dawno się obraził i ryczy w kącie.
niuniel mam wrażenie, że Twoje wszystkie wypowiedzi powinny się znaleźć w dziale "BZDURY". (Znajduje się on nawet na tym portalu). Może powinienieś się tam przenieść, bo to już się staje nudne. Po co prowadzić portal i pozwalać się na nim panoszyć komuś, kto nie ma do powiedzenia niczego mądrego? (Chyba, że ma, ale bardzo to ukrywa w swoich wypowiedziach).Po mimo wszystko pozdrawiam Cię ciepło i życzę dużo szczęścia w życiu.
Cytat: ichliebedeutsch
to już się staje nudne.
Już?
Dopiero teraz ci to wpadło do twego rozsądnego baniaka?
A, marsz do książek i nie paćkać tutej!
Akysz!
Aniołku migłabym Cię sporo nauczyć, również z niemieckiego :) A książki lubię, owszem, ale będę je czytać wtedy, kiedy ja mam na to ochotę, a nie Ty :P
No, to naucz. Z niemieckiego. Innych tematów tutaj nie znam.
Cytat: ichliebedeutsch
Aniołku migłabym Cię sporo nauczyć, również z niemieckiego :) A książki lubię, owszem, ale będę je czytać wtedy, kiedy ja mam na to ochotę, a nie Ty :P

a we francuskim masz duże doświadczenie?
Ha!
Teraz masz dwa aniołki.
Reszta to debilki.
edytowany przez niuniel: 15 sty 2014
Ale to jest Twoje zdanie, moje jest inne
Cytat: ichliebedeutsch
Ale to jest Twoje zdanie, moje jest inne
to nie zdanie - to fakt. Rurka ci zmiękła?
Raczej Tobie zmiękła :) Chyba, że jej wcale nie miałeś :P
pogaworzyć sobie chciało, dobrze, pogaworzyło
Cytat: ichliebedeutsch
Ale to jest Twoje zdanie, moje jest inne
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Język niemiecki to podstawa