bezludna wyspa

Temat przeniesiony do archwium.
61-82 z 82
| następna
no widzisz debilu, smaczną miałeś kolacje?
idę niuniek to sensu najmniejszego nie ma, pierdolenie o dupie marynie.
idź, najjidz sie
to że mi pomogłeś w niem nie znaczy, że masz moim życiem kierować, pierdołoo jedna. jeszcze sobie wiadomości poczytam, a tobie gówno do tego, pierdoło jedna!
są tylko niedobre wiadomości, nie ma po co czytać, jidz lepiej, najjidz sie!
sobie pójdę jak sobie zechce, niunieczku
jak mówię, najjidz się pierw, to sie pierw najjidz!
daleko oj daleko w powarzaniu mam co sobie ty mówisz. już po, a teraz przyjemniejsza wersja tego dnia. i nie ma ona nic wspólnego z tobą, haha. papa i sobie siedź w tej nudzie forumkowskiej sam!
obiecanki-macanki, a głupiemu staje
Cytat: gosia465
smaczną miałeś kolacje?
Była genialna. Bardzo świeży chlebek z masłem. Na nim plasterki polskiej kiełbasy wiankowej przykryte plasterkami śląskich ogórków kiszonych. Na deser była polska kiszona kapusta, którą uwielbiam.
edytowany przez niuniel: 25 sty 2014
oj dogadzasz sobie niunieczku dogadzasz.. twoja dupka nie ma źle z tobą.
Najlepsi kucharze świata to mężczyźni!
z malgosieczka nikt nie chce gadać, co gosiaczku? Ile razy cię już tam wygrzmocili? Pewnie przestałaś już liczyć.
ja uważam siebie.. bo matke chociaż mam, to nie istnieje dla mnie. aj nie ważne, pora się uczyć czegoś.
Zaczynaj:
https://niemiecki.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa-tlumaczenia/238676#post1510388
aj tam, może za jakąś godzinę, najpierw się uspokoję
jesteś niespokojna?
nom, była niezła jazda przed chwilą, dokładnie o co nie wiem.. bliżej nie określone zjawisko sprzeczek i kłótni, chociaż bardzo możliwe iż to moja osoba jest taka dupy w oczach pewnej innej że aż tak nie idze dojść do jakiegokolwiek kompromisu. sprzeczność rodzi sprzeczność a z tego nic dobrego nie będzie, może być albo źle albo gorzej. po jaka cholerę ja w ogóle z tobą gadam. ide sobie stąd! nikt mnie nie.. ich bin unheilbar krank, deshalb bin ich selbst und werde ja immer sein.
wiadomo od dawna
Johannes bockt wieder?
Daj mu kamerę i babskie ciuchy, to mu się poprawi.
edytowany przez niuniel: 25 sty 2014
Cytat: niuniel
wiadomo od dawna
Johannes bockt wieder?
Daj mu kamerę i babskie ciuchy, to mu się poprawi.

Der Hannes braucht ja mal wieder Liebe.
Also nimm ein Umschnalldildo, und treib es mit ihm.
Der wartet nur darauf.
ich bin geschiedene Frau, unheilbar krank, dabei hab ich einen kleinen Sohn, den ich selbst erziehen muss. es ist nicht zu einfach, aber am besten ist das.. ich möchte nach Deutschland fahren und dort weiter leben. zum Glück bin ich verrückt.
Mam nadzieję, że zakończy się to bald szybkim i bezbolesnym "zejściem".
Temat przeniesiony do archwium.
61-82 z 82
| następna

« 

Pomoc językowa