pytanko

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.Chciałbym się zapytać kiedy stosujemy welch,solch i manch.Czym się różnią od welcher,solcher,mancher.Danke im Voraus
edytowany przez n0wy: 24 lut 2014
Cytat: n0wy
Witam.Chciałbym się zapytać kiedy stosujemy welch,solch i manch.Czym się różnią od welcher,solcher,mancher.Danke im Voraus
różnica, jest taka sama, jak przy welches, solches, manches. Jest jeszcze trochę możliwośći, ale mi chwilowo wyleciały. Bitte!
Cytat:
różnica, jest taka sama, jak przy welches, solches, manches. Jest jeszcze trochę możliwośći, ale mi chwilowo wyleciały. Bitte!
ale ty jesteś mądry..Niech napisze ktoś kto się zna na niemieckim.
Cytat: n0wy
ale ty jesteś mądry..Niech napisze ktoś kto się zna na niemieckim.
Jak ty taki mądry, to napisz skąd ty wogle bierzesz takie dziwne słowa, ha?
Cytat: n0wy
ale ty jesteś mądry..Niech napisze ktoś kto się zna na niemieckim.

der Neue ist 'ne Schwuchtel
widzę że nikt nie pomoże;(
Cytat: n0wy
widzę że nikt nie pomoże;(
Ostatnio masz bardzo dobre oczy. Umyłeś je wreszcie po 4 dniach? Patrz, jak pomaga.
niuniel, rauchst du Zigaretten, welche?
Cytat:
Ostatnio masz bardzo dobre oczy. Umyłeś je wreszcie po 4 dniach? Patrz, jak pomaga.

widzę,że tutaj chyba ktoś focha strzelił i się obraził;).btw.sory ale nie jestem no lifem i nie siedzę 24/dobę przed komputerem.Pozdro
edytowany przez n0wy: 02 mar 2014
Cytat: n0wy
widzę,że tutaj chyba ktoś focha strzelił i się obraził;).btw.sory ale nie jestem no lifem i nie siedzę 24/dobę przed komputerem.Pozdro
Dobrze, że jesteś lifem i wciepiasz twoje wpisy tylko, żeby wciepić. Nie szkoda ci twojego lifa? Mnie by było szkoda. Ale, skoro lif ci nie daje na nic czasu, to musisz sobie jakoś radzić, popierduszku.
Cytat:
Dobrze, że jesteś lifem i wciepiasz twoje wpisy tylko, żeby wciepić. Nie szkoda ci twojego lifa? Mnie by było szkoda. Ale, skoro lif ci nie daje na nic czasu, to musisz sobie jakoś radzić, popierduszku.

ale z ciebie arogant,widać że w życiu jesteś nikim,dało ci w pupcie;) nie masz gdzie frustracji wyładować więc chodzisz po forach i obrażasz.Nie mam zamiaru słuchać twoich żali,nie będę się zniżać do twojego poziomu gimbuska.Wciepić?Trzeba chyba założyc dla ciebie szlifuj swój Polski;)Papa
edytowany przez n0wy: 03 mar 2014
Cytat: n0wy
ale z ciebie arogant, sam jesteś arogant i do tego totalny widać że w życiu jesteś nikim, sam jesteś NIKIM, bo nic nie umieszdało ci w pupcie;) tobie dopiero da w pupcie - spox nie masz gdzie frustracji wyładować sam nie masz gdzie wyładować, a jedno zwalenie konia czyni cuda!więc chodzisz po forach nigdzie nie chodzę i obrażasz a, obrażasz się sam, obszczymurku!.Nie mam zamiaru słuchać twoich żali, nie słuchaj, ktoś cię tu na gwałt wcisknoł?nie będę się zniżać do twojego poziomu gimbuska uważaj na twój poziom, bo ci się w głowie zakręci od tej wysokości, Pizzaman.Wciepić?Trzeba chyba założyc dla ciebie dla ciebie trzeba należy założyć nową pieluchę, bo moczujesz! szlifuj swój Polski;)Papa ante portas.
On ma coś z oczyma. Co i rusz coś mu "widać". Masz czarodziejską kulkie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa