Bojek.

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo Proszę o przetłumaczenie tego textu na język niemiecki..
Czasami człowiek nie wie w jakim środowisku może się znaleźć. Czasami dowiaduję się zbyt późno, a czasami w ogóle, co było przyczyną, dlaczego skutkiem jest to, czego nie oczekujemy.
Dużo rzeczy w naszym życiu toczy się zbyt szybko, że zapominamy o tym co było, co już jest za nami. Ktoś mógłby się zapytać, dlaczego się tak dzieje? W czym tkwi problem, gdzie jest setno =rozwiązanie.
Dlaczego ciągle stoję, ciągle krążę wokół tego co powinno być oczywistym dla każdego, kto chociaż przez chwilkę się zatrzymał teraz?
Nie umiem pisać, wiem, nieskładnie i nieładnie to idzie. Zaplątanie w zamieszaniu się robi, wybacz niuniel! Człowieku. który nauczyłeś mnie od samego początku, nie tylko podstaw niemieckiego, ale najważniejszego myśleć..
Więc zobaczcie, co ta oto osoba wymyśliła jak pomyślała..
Stanęłam, kiedy wszyscy idą.. Odwróciłam się i zobaczyłam jedna twarz, która zaczęła na mnie dziwnie patrzeć, taka zabłąkana owieczka, która w ramach zemsty, znalazła rozwiązanie swoich niekompetentnych umiejętności pokazywania, że jest najlepsza. Tak do ciebie właśnie się zwracam: bojku/kiko-czkowaty/ink-owaty/coś tam z mak..
Widzisz ja wiem, że mam racje. Ty wiesz, że ja się nie mylę.. Tak jak i ty się nie mylisz w poprawianiu jakichkolwiek tekstów ludzi? Ludzi?? Ludzi??? Czy ciebie samego. Widzisz jak i ja widzę. Tylko, że ja również i myślę, a to coś, co nas bardzo poróżniło.
Dowód:
1. "Chętnie ci pomogę stać się lepszą odemnie.." Brak jakiejkolwiek kompetencji/pokazanie swojej małości.
2. Nienawiść do niuniela, bo ci pokazał twoje prawdziwe miejsce.
3. Brak jakichkolwiek błędów w poprawkach/wybacz Polak, a niemiec to całkiem coś innego, jakbyś nawet super zuch chłopak był z tego języka, nie wierzyłabym, że błędu byś nie zrobił.
4. przyznanie się osobiście mi kiedy się zwracam do bojka w stronę Blathmac https://niemiecki.ang.pl/forum/brak-wkladu-wlasnego/240100. szukałeś przyjaciół, wybacz nie w moją stronę takie małości.
5. czas tekstów https://niemiecki.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa-sprawdzenie/240104#post1520094. co po pracy się wróciło?
6. ludzie, którym pomaga/po raz pierwszy, są na tym forum
7. https://niemiecki.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa/240046#post1519980 czemu tu nie pomogłeś? przecież to takie proste.. czemu nie odpowiedziałeś jak ja ci dałam pytanie: kiko, bo się bałeś że spraprasz.. czemu jak niuniel do ciebie zagadał po niemiecku/niestety nie mogę teraz znaleźć, ale po napisaniu o mandacie.. -nie odpowiedziałeś
Wybacz ale tego jest zbyt dużo, żeby to wszystko wypisać..
Pewnie jakbym głębiej poszukała jeszcze by coś się znalazło. Ale nie mam już czasu, bo jest bardzo ciemno. A przede wszystkim na takie ciemności nie mam już czasu.
Więc piszę tak:
1. Zwracam się z uprzejmą prośbą do administratora tego forum o przywrócenie niuniela na stanowisko nauczyciela języka niemieckiego.
2. Proszę o nie usunięcie, ale chodźmy zmniejszenie roli człowieka, który tym forum zamieszał.
3. Przepraszam wszystkich, za to, że zabrałam głos w tej sprawie i zabrałam trochę czasu do nauki.
Takie mam dowody, takie prośby.
Więc tak kończąc moja prośba biegnie do najmądrzejszego obecnie przewodnika tego forum TOPABOJKA, który okazał się być najlepszy w swojej małości.
Drogi mój: napisz mi prawdziwe tłumaczenie tego tekstu. Naprawdę ze szczerego serca cię proszę, bo wiem, że mam rację!
Na dobranoc, pismo idzie również do Lukara. Najwyżej mnie za moją bezczelność w mówieniu prawdy wypie.. /sorki.
Jeśli ktoś popiera to, aby niuniel wrócił, lub chociaż żeby zobaczył rozwiązanie zagadki, i nie myślał więcej że to ja.. Niech coś napisze, może go to przekona. Ja wiem jedno, takiej pomocy od nikogo nie ma.
Pa.

-z niewłaściwą osobą zadarłeś..
LOL
A tutaj krótka prezentacja naszego bohatera:
edytowany przez klemens001: 12 kwi 2014
przecież to przeżytek, człowieku dopieroś się obudził?
Cytat: gosia465
przecież to przeżytek, człowieku dopieroś się obudził?

sama jesteś przeżytek
wygodnie siedzisz? bo może cię dupa zaraz zaboleć..
ty to taki maluszek jesteś, a tak pierdzisz, że szok, śmierdzi aż jedzie od ciebie..
i nie fikaj, bo może sie to źle skończyć tylko dla ciebie, albo dla nas oboje. i pamiętaj nie ja zaczełam. jeśli chcesz wojny będziesz ją miał, ale tylko i wyłącznie na swoje życzenie.
das heißt Sexmangel
Du schlitzohriger Hund! Wau Wau! Jetzt hör mal zu. Ich denke, du seiest Loser.. Begreif 's doch.
żal.pl
edytowany przez niquitin: 17 kwi 2014
Cytat: niquitin
żal.pl
ooooo, to jakaś nowa stronka do szlifowania niemieckiego!
Tam się dzieciaczki uczą tego:
Jak najlepiej pierdnońć na forum. I, ucieknońć za krzaki, a potem się przyczaić.
Cytat:
ooooo, to jakaś nowa stronka do szlifowania niemieckiego!
Tam się dzieciaczki uczą tego:
Jak najlepiej pierdnońć na forum. I, ucieknońć za krzaki, a potem się przyczaić.

Jesteś bystry jak woda w klozecie.hihihih
A, ty nie umiesz niemca, jedynie pierdnońć.
Cytat: niquitin
żal.pl
Wat is' denn los mit dir??
Góraaaaaaaalu, czy ci nie żal?
pomagać-ułatwiać komuś jakąś czynność, poprzez branie udziału w niej hihihih
http://kochamniemiecki.pl/kurs/ hihihih
Cytat: niquitin
pomagać-ułatwiać komuś jakąś czynność, poprzez branie udziału w niej hihihih
i tak gówno rozumiesz i gówno wiesz. :)) i tyle w temacie.. von mir.
gosia, wpisałem na MP, że adminy nie mają włosków w kroku i mnie zbanowali
hehe, a noo nie dziwota..
było dopisać że jaj pewnie też nie ;p
Witek podjebał jurka serwę!
oho! i będzie się działo!! :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Do autora strony - uwagi, propozycje