Proszę o sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Mógłby ktoś sprawdzić, czy jest to poprawnie napisane? Zadanie na niemiecki.

Ich habe eine Katze. Er heißt Hektor und hat acht Jahre. Hektor ist ein Perser von Grau, flauschingen Fell. Er hat suß Mund. Seine Aussehen macht, dass viele Menschen sieht ihn mit Bewunderung. Hektor sehr gern genießen sich auf Sonne. Er liebt esst und schlaft. Er mag lauft und klettern auf Bäumen nicht. Hektor, obwohl hat gut Augenlicht, niemals Mäuse fangt nicht.Er fern heltet zu gefächrlich Hunde. Hektor ist ruhig und b,rav Katze, aber ich hasse, wann er laut miauen, da er tun schrecklich Lärm. Ich anwende, dass er ist immer gepflegt. Ich sehr liebe meine Katze und ich nicht tausche ihm auf keiner andere. Ich möchte, dass er lebt späten Alter.

Miało to wyglądać tak:
Ja mam jednego kota.on nazywa się Hektor i ma osiem lat. Hektor jest Persem o szarym, puszystym futrze.On ma słodki pyszczek. Jego wygląd sprawia, że wielu ludzi patrzy na niego z zachwytem.Hektor bardzo chętnie wygrzewa się w słońcu. On kocha jeść i spać. on nie lubi biegać i wspinać się na drzewa.Hektor, chociaż ma dobry wzrok, nigdy nie łapał myszy. On nie zbliża się do niebezpiecznych psów. To spokojny i grzeczny kot, ale nie znoszę, kiedy głośno miauczy, ponieważ robi okropny hałas. Ja staram się, żeby zawsze był zadbany.Bardzo kocham mojego kota i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Chciałabym, żeby dożył późnej starości.


Do bani, bo Katze jest damski.
"Słodki pyszczek"? Lizałeś? Uprość zdania.
Resztę oglądaj w załadce "Nauka".
Oczywiście, dopiero za trzy dni. Nam się nie śpieszy.
Ich habe eine Katze. Sie heißt Hektor. Tatsächlich ist sie acht Jahre alt. Hektor ist die „große“ persische Rasse. Sie hat ein süßes Gesicht. Ich liebe es, mit ihr an die frische Luft gehen! Oftmals gucken viele Leute ihr nach. Hektor liebt es, die Sonne zu genießen. Auch liebt sie fressen und schlafen. Sie mag nicht laufen und auf Bäume klettern. Hector ist ein wenig faul, deshalb fängt sie nicht gerne Mäuse. Hunde sind gefährlich für sie, weil sie ruhig und höflich ist. Es ist sehr ärgerlich, wenn sie laut miaut. Ich liebe meine Katze. Immer kümmere ich mich um sie. Und ich tausche sie niemals für andere Katzen. Ich möchte, um sie lange lebt!
a kogotoosocho? kaszanka
nie lubię kaszanki i kiełbasy też :)
a pewnie, że tak!
cudny dzień, kurde jednak coś w tym jest żeby dać sobie na luz, w końcu. :)
czy tu wogle ktos jest?
a co nie masz z kimś pogadać? samotność doskwiera?
Cytat: niquitin
a co nie masz z kimś pogadać? samotność doskwiera?
zawsze jakiś debil się znajdzie do pogaworzenia. Patrz!
Nie jestem sam!
A, dzisiaj debilami po prostu wysypało.
Hoch "Reinhold".
Cytat:
zawsze jakiś debil się znajdzie do pogaworzenia. Patrz!
Nie jestem sam!
A, dzisiaj debilami po prostu wysypało.
Hoch "Reinhold".

Frustracja rośnie.Du bist total blöd ;D
Cytat: niquitin
Frustracja rośnie.Du bist total blöd ;D
Aber, ich kann Deutsch und du nicht. Reinhold ist uns hold.
Cytat:
Aber, ich kann Deutsch und du nicht. Reinhold ist uns hold.

hehehe mnie rozbawiłeś ty umiesz niemiecki?,nigdy nikomu nie pomogłeś...Jesteś zajebisty znasz niemiecki ;DD
Cytat: niquitin
hehehe mnie rozbawiłeś ty umiesz niemiecki?,nigdy nikomu nie pomogłeś...Jesteś zajebisty znasz niemiecki ;DD
A, ty?
Komu pomogłeś?
Popiardujesz tylko, wie ein Furz in der Laterne.

Ja jestem zajebisty. Powiedziałbym więcej: zajebiaszczy!
Frustracja rośnie, c'nie?
niunielku kto tu popiarduje to popiarduje;) jak na razie to ty pod każdym tematem śmiecisz
Cytat:
Frustracja rośnie, c'nie?
Zabolało? Reg dich nicht auf
czy tu wogle ktos jest?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe